Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Porsche prezanton super-jahtin luksoz

Postuar: 22/09/2017 - 14:34

Porsche ka prezantuar super-jahtin e parë të krijuar nga kjo kompani, i cili përmban spa, pishinë, dhomë të ngrënies dhe shumë shërbime të tjera.

Çmimi i këtij superjahti luksoz arrin  rreth 16 milionë dollarë.

Në brendësi e tij ka një dhomë pritjeje ku pronari mund të pres miqtë e tij, i rrethuar me një pamje panoramike të oqeanit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 15

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/02/2018 - 19:10

Është e qartë që shumica e femrave zgjedhin për shokun e tyre të jetës dikë që është më i madh në moshë se ato. Por pse ndodh kështu?

Postuar: 23/02/2018 - 17:55

Ato jetojne te tashme, ruajne motivimin dhe nuk e vene ujin aspak “ne zjarr” per çfare do te na surprizoje e ardhmja.

Peshorja:

Postuar: 22/02/2018 - 20:14

A e dini se të hani ushqime të caktuara mund të ndihmoni në zbardhjen e dhëmbëve tuaj edhe pa pasur nevojë për të vizituar dentistin ?

Postuar: 22/02/2018 - 19:29

Një huligan futbolli rus është arrestuar sot në Gjermani pasi kërkohej për sulmin barbar ndaj një tifozi anglez gjatë kampionatit evropian të futbollit Euro 2016 në Francë.

Postuar: 22/02/2018 - 13:07

Aknet konsiderohen nga Akademia Amerikane e Dermatologjisë si një problem i lëkurës, nga i cili vuajnë më shumë se 50 milionë amerikanë!

Postuar: 22/02/2018 - 12:43

Numerologjia është një konsideruar shkencë më vete për sa i përket parashikimeve apo karakteristikave.

Postuar: 22/02/2018 - 09:36

Shumë prej nesh fajësojnë moshën për plakjen dhe shenjat e saj.