BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që ndaloi dhunimin e Gert Shehut

Sulmi ndaj Berishës/ Gazetari zbulon kush është personi që
x
BREAKING NEWS

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më ftojnë sot si drejtues në polici nuk pranoj. Ja arsyeja e fortë

Shemsi Prençi habit me deklaratën: Edhe nëse më
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime të forta: Gerti Shehu mund të jetë i rekrutuar nga shërbime inteligjence

Sulmi ndaj Sali Berishës në protestë, gazetari hedh dyshime
x
BREAKING NEWS

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i menjëhershëm i policisë

Shpërthimet në veri të Kosovës, vjen reagimi i
x
BREAKING NEWS

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh detaje të forta dhe zbulon lëvizjet e fundit të prokurorisë

A janë sekuestruar kamerat e sigurisë në PD? Gazetari zbardh
x
BREAKING NEWS

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e Berishës për agresorin

U sulmua nga 31-vjeçari, Breçani zbulon porosinë e
x
BREAKING NEWS

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër autoritetet: Hetimi për sulmin ndaj Berishës duhet të niste më shpejt, policia duhet të...

Neutralizoi agresorin e Berishës, Erzen Breçani kritikon ashpër
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i fuqishëm në Mitrovicë, dyshohet se...

Tensionohet situata në veri të Kosovës, shpërthim i
x

Lifestyle

Pranojeni ose jo, këto janë 4 shenjat më të bukura dhe joshëse të Horoskopit

Pranojeni ose jo, këto janë 4 shenjat më të bukura dhe

Zbuloni se cilat shenja të Zodiakut konsiderohen më të bukurat!

Peshqit – sy që askush nuk i harron

A janë Peshqit shenja më tërheqëse e zodiakut? Po, të paktën kështu pretendojnë astrologët. Sipas tyre, shumica e femrave më të bukura në botë kanë lindur nën këtë shenjë horoskopi. Nëse i shikoni në sy për një kohë të gjatë, kujdes. Do t’ju magjepsin në një kohë të shkurtër. Sytë e tyre janë pasuria e tyre më e madhe, por shpesh janë edhe shumë të pashëm.

Peshorja – e bukur nga koka te këmbët

Tërheqja delikate dhe e rafinuar e kësaj shenje të zodiakut është diçka që është e pamundur të injorohet. Peshorja është një nga shenjat më të mahnitshme të zodiakut që keni takuar ndonjëherë. Ato kanë flokë të bukur, tipare të rregulluara në mënyrë harmonike të fytyrës, të cilat shumë besojnë se janë një shenjë e përsosmërisë. Por ajo që është interesante për Peshoren është se ata në fakt fitojnë shumë më tepër me personalitetin e tyre.

Luani – buzë seksi dhe gjoks perfekt

Luanët njihen për personalitetin e tyre të fortë dhe cilësitë e lidershipit, por gjithashtu mund të jenë jashtëzakonisht të bukur. Nëse jeni një Luan, do të thotë se jeni një nga shenjat më tërheqëse të Zodiakut. Tipari më i bukur janë buzët dhe gjoksi. Tek burrat, janë këmbët muskulare.

Binjakët – bukuri engjëllore

Dihet që Binjakët janë një nga shenjat më të bukura të Zodiakut. Më shpesh ata janë të zbukuruar me bukuri engjëllore, fytyra e tyre nxjerr një kombinim të pazakontë hiri dhe inteligjence. Kjo shenjë konsiderohet si një nga ato që veprojnë në mjedis si një magnet. Vështirë se do të ndodhë që kur Binjakët të hyjnë në një dhomë, të mbeten pa u vënë re.