BREAKING NEWS

Tjetër rrjedhje/ Tronditet Kryemadhi, largohet ish deputeti i njohur i LSI dhe i bashkohet PS, vjen reagimi i fortë i tij: LSI një klub në Tiranë që mbush televizionet me sharje. Eksperimenti i kësaj partie ka mbaruar

Tjetër rrjedhje/ Tronditet Kryemadhi, largohet ish deputeti i njohur i LSI
x

Lifestyle

Prashikimit të astrologut të njohur italian: Kjo është shenja më me fat e horoskopit për nesër

Prashikimit të astrologut të njohur italian: Kjo është

Cila është shenja më me fat për nesër, 10 Janar 2021, sipas parashikimit të astrologut të njohur italian, Paolo Fox?

Shenja më me fat, sipas horoskopit të Paolo Fox për ditën e nesërme, e diel 21 Janar 2021 është ajo e Peshqve: një ditë e shkëlqyer për ta.

Të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje, do të korrin shpërblimet aq sa nuk do të shqetësohen as për pandeminë që ngadalëson përditshmërinë.

Parashikimi i Paolo Fox për PESHQIT:

Jupiteri është aktiv gjatë këtij muaji: shijoni momentin dhe merrni shpërblimet gjatë kësaj fundjave pavarësisht kufizimeve të vendosura nga pandemia. Asgjë nuk ju do t’ju pengojë.