BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Lifestyle

Princi William merr një titull të ri, revista e njohur e shpall mashkullin e vitit 2023

Princi William merr një titull të ri, revista e njohur e shpall

Princi William është një nga njerëzit më të famshëm në botë dhe një ditë do të mbajë titullin mbret, por tani mund të mburret me një titull tjetër, që ka të bëjë me pamjen. Ai tashmë ka disa tituj që i mori në lindje dhe menjëherë pasi babai i tij u bë mbret, por tani ai është shtuar me një tjetër.

Agjencia e marketingut “Reboot” e shpalli William si tullacin më seksi në botë për vitin 2023. Lista thuhet se bazohet në kërkimet në Google të meshkujve tullac.

Platforma më e madhe e kërkimit zbuloi se shumë donin ta shihnin William në një edicion të tillë dhe William arriti të rrëzonte nga froni tullacin më të famshëm pas tij, aktorin Vin Diesel.

Fjala vjen, princi e fitoi atë titull edhe në vitin 2021, edhe sipas këtyre parametrave.

Vendin e tretë në listën e këtij viti e fitoi Jason Statham, i katërti Samuel L. Jackson dhe i pesti Jeff Bezos.

Megjithatë, lista nuk emocionoi shumë, kështu që njerëzit në të gjithë rrjetet sociale filluan të komentojnë se kjo është e pamundur sepse Pitbull, Stanley Tucci, Christopher Meloni dhe shumë të tjerë nuk janë në mesin e 10 top-ave.