Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: Ja çfarë shkruan Indeksi Global i Bankës Botërore (VIDEO)

Kryeministri Rama jep lajmin e mirë: Ja çfarë shkruan Indeksi
x

Lifestyle

Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave që po çmend rrjetet sociale (FOTO LAJM)

Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave

Doni të dini, cili print i rrobave apo thonjve është në modë? Po jua themi ne: printi i lopës!

Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave

Edhe pse duket si shaka në fakt të gjitha vajzat kanë nisur të bëjnë thonjtë me këtë model dhe madje edhe të vishen.

Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave

E para që e nisi këtë lojë ishte Ariana Grande dhe pas saj, i bëri thonjtë në të njëjtën formë edhe Kendall Jenner.

Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave

Gjithashtu edhe ikona e modës Victoria Beckam dhe Kylie jenner veshën rroba me printin e lopës.

Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave