BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Lifestyle

"Prisni edhe pak kohë!", ja cilat shenja nuk do ta kenë "shkëlqimin" nesër

"Prisni edhe pak kohë!", ja cilat shenja nuk do ta kenë

DASHI

Ata që kanë një lidhje do tregohen shumë kërkues dhe posesivë me personin që kanë në krah. Kjo do krijojë shumë probleme dhe debate të zjarrta. Ndryshoni sjellje pa qenë vonë. Beqarët do kenë mundësi vetëm për aventura kalimtare.

DEMI

Mos u përqendroni tek disa të meta shumë të vogla të partnerit/es sepse askush nuk është perfekt. Shihni më mirë gjërat thelbësore të cilat kanë më shumë rëndësi. Beqarët nuk duhet të abuzojnë me joshjen dhe flirtimet sepse do i bëjnë më shumë dëm vetes sesa do përfitojnë.

BINJAKET

Duhet t’i kushtoni më tepër kohë dhe vëmendje sot personit që keni në krah sepse po e latë pas dore dikush tjetër do ua rrëmbejë shpejt. Beqarët do përjetojnë emocione pa fund falë takimeve impresionuese që do kenë. Gjithçka do ndryshojë për ta.

GAFORRJA

Nëse jeni në një lidhje dita e sotme nuk do jetë ashtu si e kishit menduar. Do e kritikoni gjatë gjithë kohës njeri-tjetrin dhe do debatoni shpesh. As beqarët nuk do jenë në gjendjen më të mirë shpirtërore për të filluar histori dashurie. Prisni edhe pak kohë.

LUANI

Tregohuni sa më të matur sot përkundrejt partnerit/es tuaj sepse ai nuk do jetë në humor dhe nga momenti në moment mund të lindin debate të fuqishme. Beqarët do përjetojnë ndjesi të mrekullueshme pranë disa personave që sapo i kanë njohur.

VIRGJERESHA

Do jeni më të hapur dhe më të disponueshëm ndaj partnerit/es gjatë kësaj dite. Marrëdhënia në çift nuk do ketë asgjë për çfarë të shqetësoheni. Beqarët do kenë një ditë aq të mbushur me angazhime saqë nuk do kenë kohë të mendojnë për jetën sentimentale.

PESHORJA

Tre do jenë planetët kryesorë që do e bëjnë jetën tuaj edhe më harmonike sesa ka qenë. Do ndiheni mjaft mirë pranë partnerit/es dhe do dëshironi të qëndroni gjithë kohës në krahët e tij. Beqarët do kenë një pafundësi takimesh, por ende nuk do realizohet ai që ata kanë ëndërruar.

AKREPI

Yjet do ju mundësojnë një ditë shumë të bukur sot. Që në orët e para do i sqaroni me qetësi mosmarrëveshjet dhe më pas do filloni një etapë të re akoma më të bukur se kjo që keni kaluar deri më sot. Beqarët nuk duhet të ëndërrojnë më shumë sesa duhet.

SHIGJETARI

Pasioni do shtohet edhe më tepër gjatë kësaj dite dhe momentet që do kaloni me partnerin/en do jenë të zjarrta. Në këtë mënyrë do i harroni edhe disa debate që keni pasur dikur. Beqarët do kenë një ditë të zakonshme. Bëni edhe pak durim për të krijuar lidhjen e dëshiruar.

BRICJAPI

Jeta në çift do jetë gjatë gjithë kohës e mbrojtur nga yjet sot. Do kaloni momente të ngrohta me të dhe nuk do dëshironi të qëndroni për asnjë çast vetëm. Beqarët që presin me padurim ndryshime, sot do ndihen për mrekulli.

UJORI

Ditë goxha e trazuar kjo e sotmja për ju të dashuruarit. Marsi do ju bëjë më kokëfortë dhe nuk do pranoni të hapni rrugë. Kujdes sepse po vazhduat kështu do e shkatërroni lidhjen që keni ndërtuar. Beqarët do kenë një ditë më intensive dhe të mbushur me surpriza.

PESHQIT

Nëse nuk doni që debatet dhe mosmarrëveshjet të bëhen pjesë e jetës suaj mundohuni të tregoheni sa më bashkëpunues dhe të kuptueshëm me partnerin/en. Beqarët do jenë të pandalur derisa ta bëjnë për vete personin që pëlqejnë.