BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Lifestyle

Priten ndryshime pozitive për këtë shenjë të horoskopit! Ja çfarë thonë yjet për secilin prej jush 

Priten ndryshime pozitive për këtë shenjë të

Dashi

Përgjithësisht parashikohet një ditë pozitive dhe e mbushur me aktivitet. Në aspektin profesional nuk do t’ju mundojnë mundësitë e favorshme, mundohuni të përfitoni.

Demi

Zhvillime pozitive në sferën profesionale. Përpara keni një periudhë të bukur nga e cila do të keni mundësi që të rimëkëmbeni.

Binjakët

Shmangni stresin dhe situatat e ngarkuara. Ky vit ka qenë i mbushur me shumë ulje dhe ngritje për ju, por gjërat pritet të stabilizohen në muajin Nëntor.

Gaforrja

Dita e nesërme është premtuese dhe mund të shfrytëzoni rastin për të zgjidhur çështjet e lëna pezull. Duhet të qetësoheni disi pasi keni disa shqetësime lidhur me punën.

Luani

Parashikohet një ditë pozitive për ju dhe do të keni disa mundësi për të shfrytëzuar. Edhe në aspektin sentimental, gjërat janë më mirë nga sa mendoni.

Virgjëresha

Shmangni stresin dhe problemet. Dita e nesërme mund të ketë disa situata shqetësues, por është kalimtare dhe çdo do të kthehet në normalitet.

Peshorja

Jeni të lodhur nga mjedisi në punë dhe duhet të vendosni çfarë duhet të bëni dhe cila është gjëja më e mirë për ju.

Akrepi

Në punë do të jeni gati që të përballeni me çdo ndryshim dhe situata do të jetë pozitive. Edhe në jetën sentimentale parashikohen emocione.

Shigjetari

Do të jeni nervoz gjatë kësaj dite dhe mund të keni debate në familje. Përpiquni të ruani qetësinë dhe të mos përfshiheni në debat më shumë nga ç’duhet.

Bricjapi

Në jetën sentimentale gjërat do të marrin kthesë tjetër. Do të rigjeni pasionin dhe do t’iu rikthehet dëshira për të dashuruar.

Ujori

nesër të gjitha energjitë tuaja duhet të jenë orientuar nga fusha profesionale, pasi yjet favorizojnë së tepërmi këtë aspekt. Edhe në planin sentimental jeni joshës.

Peshqit

Me Hënën në një pozicion të favorshëm, do të keni një aleat më shumë në fushën profesionale ku priten ndryshime pozitive, por edhe në atë sentimentale.