BREAKING NEWS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant Balla zbardh vendimet e rëndësishme që u diskutuan sot në mbledhjen me dyer të mbyllura të PS

“Kemi gati listën e kandidatëve për deputet”, Taulant
x

Lifestyle

Probleme me ndjenjat! Njihuni me shenjat më pa fat në dashuri për muajin korrik

Probleme me ndjenjat! Njihuni me shenjat më pa fat në dashuri

Sipas astrologëve, dy janë shenjat e horoskopit më pa fat për muajin korrik.

Peshorja

Shenja më e pafat për muajin Korrik dhe që mban vendin e parë është Peshorja. Muaji do të jetë i rëndë për shkak të pozitës së pafavorshme të shumë planeteve.

Ndikimet negative sidomos në vendin e punës, një pikë e lënduar për Peshoren, e çila është shumë e lidhur me profesionin.

Saturni në Briçjap krijon ngadalësime, Jupiteri dhe Mërkuri e bëjnë të vështirë gjetjen e kontakteve dhe mundësive të reja për ndryshime.

Virgjëresha

Për ata që kanë lindur me shenjën zodiake të Virgjëreshës, muaji korrik 2020 do të jetë veçanërisht kritik në frontin e ndjenjës.

Me Venusin e pafavorshëm, tensionet në jetën në çift, të përjetuara tashmë nga Virgjëresha në muajt e fundit, do të theksohen.

Ky bllokim vuri në provë partneritetet dhe martesat dhe i bëri njerëzit të lindur në shenjën e Virgjëreshës dhe partnerët e tyre përkatës të reflektojnë mbi vërtetësinë e bashkimit.