BREAKING NEWS

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e “SKY”, ja si do zëvendësohet kupola, shefat e komisariateve dhe drejtorët e drejtorive, gati 600 fytyra të reja në krye të rendit

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep dorëheqjen pas të gjitha arrestimeve në qeverinë e tij dhe arsyeja që mund të ketë detyruar gjykatësen të çojë në arrest shtëpie Jamarbër Malltezin

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep
x
BREAKING NEWS

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin nga burgu është kushërira e parë e Ilir Metës, ja njerëzit e ish-presidentit brenda drejtësisë dhe kush është besniku i Sali Berishës që rrezikon të prangoset

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x
BREAKING NEWS

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që dëshmojnë se Sali Berisha është vrasësi i padënuar i “21 Janarit”, zbardhen prapaskenat e bujshme

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që
x
BREAKING NEWS

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga Europol të përgjimeve të “EncroChat” dhe “Sky”, Rrumbullaku hap me urgjencë garën për gradat

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga
x

Lifestyle

"Probleme serioze", njihuni me parashikimin e yjeve për sot

"Probleme serioze", njihuni me parashikimin e yjeve për sot

DASHI

Ka rrezik të ketë probleme serioze gjatë kësaj dite për të gjithë ata që janë në një lidhje. Mos flirtoni me persona të tjerë sepse do e lëndoni pa mase atë që keni në krah. Beqarët do kenë një takim gjatë ndonjë udhëtimi apo ndonjë vizite diku që do ju ngelë në mendje. Në planin financiar duhet të tregoheni të matur me shpenzimet.

DEMI

Nëse lidhja juaj është e fortë, dita e sotme do kalojë për mrekulli. Do dilni më tepër me partnerin/en dhe do argëtoheni së bashku. Për ata që kanë pasur vështirësi gjërat nuk do shkojnë ashtu si duhet. Bëni kujdes! Beqarët do marrin propozime, por nuk duhet t’iu besojnë të gjithëve. Financat nuk do jenë në gjendjen më të mirë.

BINJAKET

Do keni shumë komplekse gjatë kësaj dite dhe partner/ja do e ketë të vështirë t’ua plotësojë dëshirat. Do bënit mirë të ndryshonit sjellje nëse doni të ndiheni mirë. Beqarët do kenë një nga ditët më me fat, gjatë së cilës mund të takojnë princin e tyre. Në planin financiar do keni rritje të menjëhershme të të ardhurave.

GAFORRJA

Plutoni do jetë i pozicionuar mirë në jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Do e kaloni shumë shpejt fazën delikate në të cilën ndodheshit dhe do jeni më të qetë. Beqarët nuk do e dinë as vetë se çfarë duan dhe në këtë mënyrë do qëndrojnë ashtu si janë. Në planin financiar bëni kujdes të mos hidhni hapa të nxituara.

LUANI

Do ketë zhvillime pozitive gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift kështu që përgatituni edhe për surpriza. Partneri/ja do bëjë gjithçka që ka në dorë në mënyrë që t’iu bëjë të lumtur. Beqarët duhet të maten mirë para se të bëjnë deklarata të forta dashurie. Mërkuri do jetë planeti që do favorizojë të ardhurat.

VIRGJERESHA

Nëse nuk bëni tolerime dhe nuk hapni rrugë në jetën tuaj në çift, situata mund të ndërlikohet jashtë mase sot. Ndikimi i yjeve nuk do jetë aspak në favorin tuaj. Beqarët do joshin pa fund, por asnjeri nuk do interesohet për ta. Financat nuk do jenë aspak shqetësuese, megjithatë mirë do jetë të mos luani shumë me zjarrin.

PESHORJA

Dita e sotme do jetë e bukur dhe më emocionuese për ata që janë në një lidhje. Do jeni të dy të gatshëm të provoni gjëra të reja dhe të ndërmerrni edhe sakrifica. Beqarët do kenë aventura romantike, mjaft të këndshme, por për fat të keq shumë të shkurtra. Në planin financiar situata nuk do ketë asnjë tronditje dhe ju do ndiheni të qetë.

AKREPI

Ditë shumë e qetë dhe pa problemin më të vogël kjo e sotmja për të dashuruarit. Nuk do keni aspak debate, përkundrazi do kuptoheni më së miri. Dielli do jetë planeti që do ndihmojë beqarët ta gjejnë shpirtin e tyre binjak dhe më në fund të krijojnë një lidhje të qëndrueshme. Në planin financiar mos abuzoni me shpenzimet.

SHIGJETARI

Do keni konflikte të zjarrta gjatë kësaj dite me personin e zemrës dhe do mërziteni shumë. Në fakt të dy keni faj dhe duhet ta pranoni këtë sa më parë. Beqarët do kenë një marrëdhënie të ngrohtë me personat që do ju gjenden afër, por nuk pritet asgjë e re në planin sentimental. Në planin financiar duhet t’i bëni sytë katër nëse nuk doni probleme.

BRICJAPI

Do kenë shumë ngjarje me rëndësi gjatë kësaj dite në jetën tuaj në çift dhe do ndiheni mirë në çdo moment. Mbrëmja do jetë edhe më e zjarrtë sesa ka qenë. Beqarët do kenë takime vendimtare të cilat do ua ndryshojnë tërësisht jetën. Në planin financiar fati do jetë në anën tuaj. Do i përmirësoni shumë shpejt të ardhurat.

UJORI

Asnjë planet nuk do ketë ndikim të drejtpërdrejtë tek jeta juaj në çift, prandaj gjithçka do varet nga sjellja juaj. Do ndiheni të lumtur nëse toleroni më tepër. Beqarët do kenë disa takime interesante, por në fokusin e tyre nuk është krijimi shpejt i një lidhjeje. Financat do jenë mjaft të ekuilibruara dhe aspak problematike.

PESHQIT

Ditë ideale kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do ju plotësohen dëshirat më të zjarrta dhe do ndiheni me fat që keni pranë dikë si partneri/ja juaj. Beqarët do kenë takime, por tekat e shumta do i largojnë menjëherë ata persona. Në planin financiar situata do të jetë mjaft delikate. Kujdes.