BREAKING NEWS

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe vulos divorcin me SHBA pas kërkesës së Yuri Kim për rrotacion politik

Rama nuk pranon formulën e 5 qershorit, del pro listave të hapura dhe
x

Lifestyle

Propozime interesante për beqarët, sot ju duhet durim dhe përqendrim! Njihuni me parashikimin e horoskopit për sot

Propozime interesante për beqarët, sot ju duhet durim dhe

DASHI

Nëse jeni ne një lidhje mos lejoni kurrsesi qe xhelozia t'iu pushtoje sepse ajo mund t'iu sjelle goxha probleme. Partneri ne fakt nuk do jete ne humorin e duhur për t'iu duruar. Beqaret nuk duhet te dekurajohen edhe sikur te mos e gjejnë personin qe kane ëndërruar aq shume. Ne planin financiar do mund te ruani ekuilibrin dhe do ndiheni me te përmbushur.

DEMI

Sot do ju duhet durim dhe përqendrim për te mos pasur probleme me partnerin. Mos u tregoni për asnjë çast impulsive sepse do futeni ne probleme serioze. Ju beqaret do merrni propozime mjaft interesante te cilat nuk duhet t'i refuzoni për asnjë arsye. Për sa ju përket financave ato nuk do jene te këqija, megjithatë po u treguat te kujdesshëm do jete akoma me mire.

BINJAKET

Nëse keni kohe qe po mendoni te bëni disa ndryshime ne lidhjen tuaj, Saturni do iu ndihmoje sot t’i arrini ato. Partneri do iu ndihmoje për çdo gjë. Për beqaret nuk do jete dite ideale. Vetëm ata qe kane kohe qe pëlqejnë dike mund te kenë ndonjë te re, te tjerët duhet te presin ende. Ne planin financiar do merrni një vendim te rëndësishëm qe do rrite te ardhurat tuaja.

GAFORRJA

Klima ne çift do jete mjaft e ngrohte. Jupiteri do iu beje te përjetoni momente te mrekullueshme qe nuk do i harroni për një kohe te gjate. Shfrytëzojeni sa me shume këtë dite. Beqaret nuk do kenë një dite shume te qëndrueshme. Here do keni nevoje për dike e here do ndiheni mire ashtu si jeni. Vendosni se fare do bëni. Ne sektorin financiar do keni shume fat dhe buxheti do rritet.

LUANI

Ka rrezik qe sot te lindin disa probleme ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do ndiheni aspak te qete. Secili do ketë idetë dhe mendimet e veta dhe nuk do pranoje te hape rruge. Beqaret duhet te reflektojnë disa here para se te vendosin sepse jeta nuk është loje. Ne planin financiar do mundoheni ta organizoni me më shume kujdes situatën, por nuk do ja dilni dot.

VIRGJERESHA

Do keni shume dëshirë te përjetoni dashurinë me “D” te madhe. Venusi do ua japë këtë mundësi dhe ju do kaloni një dite te veçante pranë atij qe doni. Për disa pasioni mund te arrije edhe kulmin. Edhe për beqaret do jete një dite shume e mire për te projektuar projekte mbi te ardhmen. Do keni fat! Financat do jene te mira por ju do bëni shpenzime te pamenduara mire.

PESHORJA

Për jetën ne çift do jete një dite e qete. Nuk do ketë shume pasion por edhe zënka nuk do ketë. Do jete si një dite e zakonshme pa asgjë te veçante. Beqaret do krijojnë një lidhje sot me dike qe kane kohe qe e njohin. Kujdes, mos u tregoni xheloze dhe posesive sepse edhe mund ta humbni atë. Ne sektorin financiar planetët do kenë një influence mjaft pozitive. Përfitoni sa me shume!

AKREPI

Jeta juaj ne çift do shkoje me se miri. Planetët e dashurisë, Marsi dhe Venusi do te influencoje mjaft ne këtë sektor. Here sensuale e here sentimentale ju do e bëni te lumtur partnerin dhe veten tuaj. Beqaret do jene shume tërheqës sot. Do ndodheni para një zgjedhjeje te sikletshme ne dashuri. Merrni vendimin e duhur. Jupiteri do iu ndihmoje me financat. Gjithçka do shkoje mire.

SHIGJETARI

Gjate kësaj dite ishte parashikuar qe ju te rregullonit çdo gjë me partnerin, por disa prej jush do hyjnë ne një periudhe delikate. Gjerat edhe mund te ftohen shume midis jush. Beqaret do te hezitojnë te zgjedhin midis dy personave shume interesante. Marsi do iu ndihmoje. Ne planin financiar do iu jepet një mundësi shume e mire për te rritur buxhetin. Mos e lini t’iu ike nga duart.

BRICJAPI

Kujdes! Sot do influencoheni për keq nga disa planetë dhe do mendoni te krijoni një lidhje te fshehte. Kjo është diçka shume e gabuar e cila do sjelle pasoja shume te renda. Beqaret nuk do kenë dëshirë për te njohur persona te rinj sepse ndihen mire ashtu si janë. Mundohuni te shlyeni borxhet dhe te paguani faturat. Financat nuk do jene te qëndrueshme dhe do lindin probleme.

UJORI

Situata ne jetën tuaj ne çift do jete e mire, por shmangni me çdo kusht te viheni ne gare me partnerin. Kjo do sillte edhe ndonjë mosmarrëveshje me te. Beqaret nga ana tjetër do takojnë dike i cili do i beje te ndihen mire. Do përjetoni emocione te forta. Për financat do përkujdeseni shume dhe do sakrifikoni edhe ndonjë shpenzim te nevojshëm. E gjithë kjo do kompensohet.

PESHQIT

Një krize ne çift do e prishe gjithë ditën sot. Mos vazhdoni më me kokëfortësinë tuaj sepse situata rrezikon te përkeqësohet edhe me shume. Mundohuni t’i sqaroni gjerat, sepse asgjë nuk është e pazgjidhshme. Beqaret do ndihmohen mjaft nga planetët për te mos qene me vetëm. Perspektiva te shkëlqyera ne planin financiar. Nëse iu duhet te bëni një transaksion financiar, bëjeni pa u menduar gjate.