Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Prostituta gjendet e vdekur brenda dhomës së hotelit

Postuar: 22/04/2019 - 07:57

Policia po heton vdekjen e prostitute që u gjet e vdekur brenda një dhomë hoteli në New York mëngjesin e së shtunës.
 
Ishte sanitarja që zbuloi trupin e vdekur të gruas gjysmë të zhveshur në dhomë, kur hyri për të pastruar.
 
Viktima ishte e zhveshur nga beli e poshtë dhe mbante peshqir në kokë.
 
Nuk dihet ende identiteti i gruas, por ajo ishte 41-vjeç dhe e arrestuar më parë për prostituticion.
 
Mediat raportojnë se viktima u filmua nga kamerat e sigurisë duke hyrë në hotel me një burrë të paidentifikuar mbrëmjen e së premtes.
 
Burri u filmua duke dalë nga dhoma vetëm disa orë më vonë.
 
Pritet autopsia për të përcaktuar shkakun e saktë të vdekjes së gruas.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 26/05/2019 - 08:26

Dashi – Ju mund të dëshironi të keni liri sot. Projektet që përfshijnë partneritete mund të ecin para, sidomos nëse ju ndiheni të motivuar që të bëni gjërat në mënyrën e duhur.

Postuar: 25/05/2019 - 23:57

Nëse nuk ke patur fat në marrëdhëniet e tua të dashurisë, kjo mbase ka të bëjë me faktin se ende

Postuar: 25/05/2019 - 11:29

Që kur u ndava nga bashkëshorti, nisa të kisha një lidhje me një koleg të martuar.

Postuar: 24/05/2019 - 21:15

 Meri Shehu në parashikimin e saj për shenjat e horoskopit ka treguar se për një nga shenjat

Postuar: 24/05/2019 - 09:13

ktorja e filmave për të rritur, Esperanza Gomez ka ndarë disa këshilla për meshkujt që duan të

Postuar: 24/05/2019 - 07:04

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si d

Postuar: 23/05/2019 - 18:27

Fëmija që i përket shenjës së Dashit është shumë i gjallë e plot energji.