Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Prostituta tregon gabimet e meshkujve në krevat

Postuar: 18/09/2018 - 23:23

Secili mashkull mendon se në krevat është më i miri, por duhet ta pranojnë që bëjnë gabime të caktuara në momente intime.
 
Kryesisht meshkujt fajësohen për ndërlikimet që kanë gjatë aktit dhe mos kuptimit dhe koordinimit të mirë me partneren, por gratë kanë rrëfyer disa gabime tjera që bëjnë meshkujt.
 
E për të qenë perfekt nuk ka mënyrë më të mirë se sa të mësosh nga gabimet.
 
Le t’i hedhim një sy se çfarë thonë gratë se nuk u pëlqen tek meshkujt në krevat:
 
1.Kur ata nxitojnë.
 
2.Kur janë shumë të qetë në krevat.
 
3.Nuk kanë aftësi të ngrenë humorin ose nuk pëlqejnë veshjet e tyre.
 
4.Ju jeni gati, por ai nuk është.
 
5.Nuk ju dëgjojnë.
 
6.Nuk kuptojnë se ku janë zonat erogjene të grave.
 
7.Nuk dinë të puthin mirë dhe kjo kthehet në bezdisje.
 
8.Nuk u pëlqen kur meshkujt ushtrojnë forcë mbi to.
 
9.Meshkujt dhe femrat kanë trupa të ndryshëm dhe nevoja të ndryshme dhe duhet të trajtohen me kujdes, sepse në të kundërt do ngjante e pakëndshme.
 
10.Kur meshkujt duan të provojnë shumë gjëra të reja, kjo i frikëson femrat.
 
11.Nuk i kushtojnë rëndësi detajeve.
 
12.Femrat e urrejnë kur meshkujt nuk marrin “komandon” e gjërave në krevat.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 19/12/2018 - 10:09

Dënim me burg, përkatësisht gjashtë vite e gjysmë burg për Adam Thomas dhe pesë vite për Claudia Patatas.
 

Postuar: 19/12/2018 - 07:04

Dashi-Në dashuri nëse e gjeni veten të dyjëzuar prej situatave, do të thotë se nuk është ende m

Postuar: 18/12/2018 - 23:56

Po, paraqitja ka shumë rëndësi për partnerin dhe kjo nuk ka pikë dyshimi.Madje, sipas një studimi

Postuar: 18/12/2018 - 23:07

 Një pensionist ka kryer aktin përfundimtar të mirësisë kur i bleu vajzës së vogël, që jeton

Postuar: 18/12/2018 - 22:56

Dashi: Nëqoftëse partneri juaj është në shenjën e Dashit ai është i vendosur dhe dëshiron të jetë

Postuar: 18/12/2018 - 22:42

Disa orë në lindje të Moskës, ku lumi Sura takohet me Vollgën, një laborator ish-sovjetik pompo

Postuar: 18/12/2018 - 21:33

Një vajzë 11-vjeçare, e cila kishte në tru një tumor të paoperueshëm, i ka lënë mjekët që po merr