Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Pse po filmoni shtëpitë? Biseda mes italianit dhe dy shqiptarëve po 'çmend' rrjetin (Video)

Video: 

Postuar: 15/05/2019 - 16:44

Një video ku janë fiksuar dy shqiptarë teksa filmojnë shtëpitë në një qytet të Italisë është bërë virale tashmë në rrjetet sociale.
 
Videoja është publikuar në Itali ku vjedhja e shtëpive është kthyer në një problem serioz dhe ka marrë mjaft komente.
 
Shoferi italian i sheh duke filmuar shtëpitë dhe i pyet se përse e bëjnë këtë, kurse dy të rinjtë shqiptarë përpiqen që t'i shpjegojnë se nuk kanë ndonjë qëllim të keq, por këtë po e bëjnë sepse i duket bukur.
 
Italiani i thotë se mund të thërrasë policinë, por ata i thonë se aty pranë kanë shtëpinë dhe nuk kanë qëllime të këqija.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 10/12/2019 - 19:23

Dimri ka mbërritur plotësisht, ditët janë bërë më të shkurtra dhe më të zymta. Kjo gjë ndikon edhe në humorin tuaj gjatë dimrit.

Çfarë është depresioni i dimrit?

Postuar: 10/12/2019 - 18:50

Si çdo muaj, edhe këtë herë astrologia Meri Shehu e ftuar tek “Rudina” zbuloi renditj

Postuar: 10/12/2019 - 12:27

Të gjithë ju që do e shikoni do ngeleni të habitur nga performanca e këtij vogëlushi.

Postuar: 10/12/2019 - 07:57

Meri Shehu është një ndër astrologet më të njohura në Shqipëri.

Postuar: 10/12/2019 - 07:37

Deri në atë kohë, Youtube kishte qenë vetëm një hobi për 20-vjeçaren kanadeze Alyssa Kulani.

Postuar: 10/12/2019 - 07:01

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do

Postuar: 09/12/2019 - 21:41

Para pak kohësh, David Beckham postoi një foto teksa puthte vogëlushen Harper, në buzë.