BREAKING NEWS

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak: Më qepej nga prapa si xhol dhe…

Meta shpërthen ndaj Ramës, i kujton kohën kur ishte kryebashkiak:
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia, zjarrfikësit shpëtojnë mrekullisht...

E frikshme/ Bie rrufeja në Berat, shkrumbohet shtëpia,
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e fortë për ish-efektivin e policisë: Na del të jetë...

Ngjarja tragjike në Himarë, Spartak Ngjela plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x

Lifestyle

Puna, dashuria dhe paratë/ Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për shenjën tuaj

Puna, dashuria dhe paratë/ Parashikimi i horoskopit për ditën e

Dashi

Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill

E bukur kjo ditë e dielë për beqarët e shenjës Dashi, Hëna do të japë emocione intensive! Në punë, nga ana tjetër, javën e ardhshme mund të nënshkruani një marrëveshje interesante.

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj

Nëse jeni prej kohësh në çift ndjeni nevojën për t’i dhënë shtysë marrëdhënies, dritë jeshile për ata që duan të martohen ose pse jo, të kenë një fëmijë. Në punë, frytet e angazhimit tuaj nuk do të vonojnë të vijnë.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor

Mos ushqeni polemika të kota këtë të diel mund të ndiheni në grahmat e një humori të keq. Mos u shqetësoni, do të jeni të rikuperuar në mbrëmje.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik

Në dashuri, nëse jeni të interesuar për një person, është koha e duhur për të ecur përpara! Në punë, nga ana tjetër, duhet të gjeni një ekuilibër të ri, veçanërisht nëse keni ndryshuar pozicion së fundmi.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht

Në dashuri mund të ketë disa lajme të mira gjatë këtyre ditëve, mos e nënvlerësoni një njohje të kohëve të fundit. Në punë, përkundrazi, kushtojini vëmendje marrëveshjeve, vendosni gjithçka në mënyrë bardhë e zi deri javën e ardhshme.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator

E bukur kjo Hënë që ju jep padyshim një avantazh shtesë! Mos i humbisni mundësitë intriguese. Në punë, megjithatë, kushtojini vëmendje grindjeve burokratike.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor

Në dashuri nëse keni qenë në çift kohët e fundit ka edhe një situatë të sikletshme, përpiquni të mos shquheni si njeri pa kompromis! Në punë, megjithatë, konfirmimi që prisni do të vijë së shpejti.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor

Nëse jeni të interesuar për një person, flisni me të dhe shpalosni ndjenjat tuaja. Në anën tjetër, në punë inkurajohen kontakte dhe bashkëpunime edhe me qytete të tjera.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor

Në dashuri, çiftet në lidhje afatgjatë mund të vendosin të bëjnë një hap përpara në marrëdhënie, madje të kenë dhe një fëmijë. Në punë, nga ana tjetër, bëjeni zërin tuaj të dëgjohet, vlerësoni intuitën tuaj.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar

Në dashuri, nëse jeni prej kohësh në çift, ndjeni nevojën për t’i dhënë një shtysë marrëdhënies, por bëni kujdes të mos e detyroni partnerin/en. Nga ana tjetër në punë ju favorizohen bashkëpunime dhe kontakte të reja.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt

E bukur kjo ditë për zemrat e vetmuara, emocione intriguese në ajër. Në punë, dikush dëshiron t’ju sfidojë. Por edhe ju jeni gati të bëni ndryshime në rutinën tuaj profesionale.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars

Ky qiell është vërtet interesant për ndjenjat, ju ndiheni të qetë me veten dhe të tjerët do të vënë re këtë që reflektoni. Në punë po bëni shumë përpjekje dhe së shpejti gjërat do të kthehen në drejtimin e dëshiruar.