BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x
BREAKING NEWS

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane jehonë SKANDALIT ‘McGonigal’: Kina ndikoi në mënyrë korruptive te Rama

“Korrupsioni në FBI dhe Ukrainë”/ Media amerikane
x
BREAKING NEWS

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe tregon si po shkon drejt burgut ish-kryeministri, zbardh planin e tij për të shkaktuar sërish vrasje politike

Ja sëmundja nga e cila vuan Sali Berisha, Spartak Braho zbulon misterin dhe
x

Lifestyle

Puna dhe dashuria/ Zbuloni surprizat e yjeve, çfarë parashikon astrologu Paolo Fox për javën që vjen

Puna dhe dashuria/ Zbuloni surprizat e yjeve, çfarë parashikon

Dashi

Dashi këtë javë do të jetë veçanërisht me fat. Jupiteri dhe Neptuni në fakt do të bëjnë të mundur përmbushjen e disa dëshirave. Është gjithashtu e rëndësishme të jeni të durueshëm dhe të qetë, veçanërisht nëse doni të arrini rezultate të mira.

Demi


Demi ndihet i qetësuar nga ndjenja e sigurisë dhe stabilitetit që yjet u japin këtë javë. Hëna është aleati juaj, duke ju ofruar një nxitje shtesë emocionale, ndaj përdorni atë për të sfiduar kufizimet tuaja.

Binjakët

Binjakët mund ta konsiderojnë veten si të preferuarit e javës. Konfigurimi astral do ta bëjë këtë periudhë veçanërisht të pasur me energji dhe lëvizje, duke ofruar mundësi interesante.


Gaforrja

Java fillon me Hënën e Zezë që rinovon energji. Kujdesuni për veten dhe mos e teproni në punë apo në aktivitete shoqërore. Marsi ju këshillon të bëni kujdes me fjalët dhe të mos nënvlerësoni emocionet tuaja.

Luani

Java fillon me Mërkurin, i cili ju fton të reflektoni, duke ju dhënë mundësinë të ktheheni në një të shkuar që ka sjellë zhgënjime. Marsi në shenjë stimulon iniciativën dhe dëshirën për të bërë diçka të re megjithatë, do të përballeni me komplikime.

Virgjëresha

Java për të lindurit e shenjës së Virgjëreshës do të ketë kulmin e saj të energjisë ditën e enjte, kur Marsi do të sigurojë një dozë të mirë vendosmërie, guximi dhe kreativiteti. Përdoreni këtë energji për të arritur qëllimet tuaja. Gjithashtu përpiquni të përqendroheni në ndjenjat dhe marrëdhëniet tuaja.

Peshorja

Peshorja do pasurohet nga Venusi dashamirës, kështu që çdo problem në çift do të kapërcehet dhe harmonia e humbur do të gjendet sërish. Shëndeti nuk duhet të anashkalohet: duke i kushtuar vëmendje sa më shumë formës fizike do të shmangen pasojat e pakëndshme.

Akrepi

Kjo javë do të jetë një moment përcaktues për të lindurit në shenjën e Akrepit. Nëse vendosni të shkoni me një drejtim të ri, mund të arrini disa momente të rëndësishme. Do të jetë e rëndësishme për ju që të jeni fleksibël dhe të mos mbyllni dyert për mundësi të reja.

Shigjetari

Të lindurit në shenjën e Shigjetarit do të përjetojnë një periudhë intensive, plot energji dhe pozitivitet. Bëhuni gati të përballeni me sfida të reja, të bëni sakrifica që do t'ju shpërblejnë më shpejt. Ju keni të gjitha burimet e duhura në dispozicionin tuaj për të kapërcyer problemet më të mëdha.

Bricjapi

Do t'ju duhet të merrni vendime të rëndësishme për çështje që mund të ndikojnë në punën dhe jetën tuaj personale, por me pak kujdes, gjithçka do të shkojë në rregull. Hëna në Dem krijon ndikime të mira për jetën tuaj të dashurisë dhe përpiquni të mos e stresoni shumë veten nga angazhimet e punës.

Ujori

Nga ana tjetër, dashuria do të jetë më romantike se kurrë: disa marrëdhënie mund të bëhen më intime dhe më të thella. Përfitoni nga kjo javë për t'u fokusuar në energjinë që ju rrethon dhe si mund ta përdorni atë në avantazhin tuaj. Ju madje mund të shijoni pak kohë relaksuese me dikë.

Peshqit

Përfshini miqtë dhe të afërmit tuaj në një aktivitet argëtues, jini të kujdesshëm për të mbajtur të balancuara shpenzimet tuaja financiare dhe shmangni përplasjet me njerëz që duan të kundërshtojnë dëshirën tuaj për të përparuar. Jini fleksibël dhe praktik dhe shmangni neglizhencën e përgjegjësive tuaja të rëndësishme.