BREAKING NEWS

Policia del me reagim ZYRTAR për ngjarjen e rëndë që ndodhi në Tiranë (Zbardhen detajet kush është i kërkuari për masakrën e Lushnjes që i drejtoi armën punonjësit të Shqiponjave)

Policia del me reagim ZYRTAR për ngjarjen e rëndë që ndodhi
x

Lifestyle

‘Qajnë shumë shpejt’, ja 3 janë shenjat më të dobëta të horoskopit

‘Qajnë shumë shpejt’, ja 3 janë shenjat më

Janë aq të ndjeshëm, sa nuk durojnë dot asnjë padrejtësi.E kanë të pamundur t’i marrin gjërat me pozitivitet dhe qajnë për çdo gjë.

Këto janë shenjat më të dobëta të horoskopit.

Peshqit
Nëse do kishin mundësi do qanin për çdo emocion, të mirë, apo të keq që do ndjenin. Peshqit janë shumë të ndjeshëm dhe pdo gjë e përjetojnë në mënyrën më të keqe të mundshme.

Binjakët
Një binjak nuk e lëndon dot dikë tjetër në mënyrë arrogante dhe shpeshherë bëhet keq kur të tjerët abuzojnë me mirësinë e tyre.

Gaforrja
Gaforrja është shenja më e ndjeshme e horoskopit. Të lindurit në këtë shenjë preken shumë shpejt për çdo gjë që u ndodh në jetë.Një gaforre nuk mund të përballojë dot presionin dhe atmosferën armiqësore.