BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Lifestyle

Qiriu me aromë orgazme, ajo që e propozon është një ndër aktoret më të njohura e të dashura të ekranit

Qiriu me aromë orgazme, ajo që e propozon është një

Gwyneth Paltrow nuk heq dorë kollaj nga gjërat që do. Pas qiriut me aromë vagine, lançuar në janar, kompania e saj “Goop” pritet të nxjerrë risinë e radhës, atë me aromë orgazme.

“Kjo ka aromën e orgazmës sime” shkruhet në qiri, që është në shitje për 75 dollarë.

Kompania e aktores është kritikuar shpesh për produktet e nxjerra në treg, kryesisht me bazë bimore, por Paltrow nuk ka hequr dorë asnjëherë nga angazhimi dhe ja ku vjen tani me risinë e radhës që ka habitur jo pak njerëz.

Aktorja e prezantoi qiriun në një lidhje interviste me “Tonight Show” të Jimmy Fallon. Edhe kutia mbështjellëse nuk është më pak kurioze, pasi shfaqen fishekzjarrë, që simbolizojnë momentin kulminues të aktit seksual.