BREAKING NEWS

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk është humbje për Bashën. Marrëveshja është rikthim në realitet, ka anë pozitive

Dakordësia për reformën zgjedhore, reagon kryeministri Rama: Nuk
x

Lifestyle

“Racioni i ditëve që kam qenë mbyllur”, gruaja bën porosinë e çuditshme për vaktin e mëngjesit

“Racioni i ditëve që kam qenë mbyllur”, gruaja

Një grua në Wuhan ka porositur 76 lloje të ndryshme mëngjesi, të gjitha përnjëherë, për të kënaqur dëshirat e saj, pas hapjes komplet të epiqendrës së pandemisë së koronavirusit.

Konsumatorja porositi të gjitha ushqimet që i kishin munguar gjatë karantinës drakoniane 76-ditore, në mënyrë simbolike nga një vakt mëngjesi për çdo ditë brenda në shtëpi.

Kuzhinierit iu desh një orë për të përgatitur gjithçka dhe më pas një korrier ia dërgoi zonjës në shtëpi me qeset e varura në një shkop, siç shihet dhe në videon e publikuar nga “Daily Mail”.