BREAKING NEWS

Deklarata BOMBË/ E zbulon gazetari i njohur ç’ka ndodhur mes toneve të larta dhe të ashpra: BASHA debatoi ASHPËR me Yuri KIM. Nëse vazhdon të jesh palë me RAMËN...

Deklarata BOMBË/ E zbulon gazetari i njohur ç’ka ndodhur mes
x

Lifestyle

Rast i paimagjinueshëm! Polici prangosi një fëmijë, që shpërtheu në lot dëshpërimi e ulërima, e futi me forcë në makinë

Rast i paimagjinueshëm! Polici prangosi një fëmijë, që

Kamera e trupit të një polici tregoi se si ai prangosi me rripa plastikë një vajzë 6 vjeçe në një shkollë në Orlando, Florida, në SHBA, dhe më pas e futi me forcë në makinën e policisë.

Vajza qante e dëshpëruar, ndërsa u prangos, sepse qëlloi me shqelma e grushte një anëtar të stafit pedagogjik të shkollës ku studionte.

Videoja u postua nga “Orlando Sentinel”, që iu dha nga familjarët e nxënëses Kaia Rolle. Agjenti Dennis Turner u pushua nga puna, sepse kreu arrestimin e një minoreneje nën 12 vjeç, pa konsensusin e një superiori.