BREAKING NEWS

"Ky është akti i parë"/ Edi Rama tregon vendimin e fundit të Qeverisë dhe publikon LIVE kontratën: Ju tregoj çfarë do të ndodhë me 4646 metra katrorë pa leje në mes të Tiranës

"Ky është akti i parë"/ Edi Rama tregon vendimin e
x
BREAKING NEWS

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë hakmarrjen e frikshme kundër Perëndimit, Rusia furnizohet me pilula jodi për të mbijetuar nga një sulm atomik

Një hap larg nga apokalipsi bërthamor, Putin gati të nisë
x
BREAKING NEWS

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi Bllako. Prokurori tregon veprimet hetimore, ja kërkesa urgjente e avokatëve

Zbardhet çfarë vendosi GJKKO për ish-deputetin e PS, Alqi
x
BREAKING NEWS

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një mesazh të fortë: Kemi shqetësime serioze për ...

Reagon menjëherë BE-ja pas takimit me Qeverinë dhe ka një
x
BREAKING NEWS

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për biznesmenin: U dogj brenda dhomës

TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur pronari i hotelit, policia zbardh detajet për
x
BREAKING NEWS

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të zgjedhë të njohë Kosovën dhe të bojkotojë Putinin, ose do të pësojë të njëjtin fat si Rusia, ja takimet e vështira që e presin presidentin serb

10 ditë të nxehta për Vuçiçin, duhet të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3 mijë vetëve, ka djegur njerëz të gjallë dhe ka eliminuar kundërshtarë politikë, bashkë me Metën janë bashkëpunëtorë për grabitjen e floririt të Krrabës, ja çfarë ndodhi pasi e vodhën...

Frrok Çupi: Berisha është fajtor për vrasjen e rreth 3
x
BREAKING NEWS

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh

Nis protesta para Kryeministrisë. Zbardhet çfarë po ndodh
x

Lifestyle

“Rikthehet në skenë një problem”/ Meri Shehu jep lajmin e keq për këtë shenjë horoskopi

“Rikthehet në skenë një problem”/ Meri Shehu jep

Dashi

Nje problem ekonomik mund te komplikohet ne menyre te cuditshme dhe te papritur !

Demi

Duhet te mbani tone te ulura sot qe te mbyllni punet qe keni verdall dhe rremuj ,qe te mos ndodheni para surprizave te pakendshme !

Binjaket

Mundohuni te rregulloni sakte hapat qe do ndiqni se mund tju dal perpara jeto dite cdo e papritur e papritur !

Gaforrja

Kujdes me qellimet tuaja te cilat ketkojne zgjidhje krijuese dhe vazhdimisht ne ecuri ne ndryshim e siper !

Luani

Merkuri i kundert mund tju ndihmoj me shanse te dyta ne ceshtjet tuaja Por kujdes veprimet e pakontrrolluara !

Virgjeresha

Nje ceshtje pune mund tju fus ne lodhje keto dite Por perdorni mendjen tuaj qe te zgjidhni rrugen e duhur !

Peshorja

Njerzit tuaj te afert do kene nevoj per ju keto dite !Perpiquni ti ndihmoni apo drejtoni !

Akrepi

Megjithe problemet qe sjell jeta ,ju do keni favorizim ne ekonomi dhe Karriere !

Shigjetari

Perpiquni sot te mbyllni punet qe kane mbetur pezull !Njerez te afert do ju ndihmojne dhe do beni aleanca qe me pare i kishit refuzuar !

Bricjapi

Hena ne Dem ju ndihmon te gjeni rrugezgjidhje ne problemet dhe bllokimet e ketyre diteve !

Ujori

Hena tek Urani sjell perseri ne skene ceshtje familjare qe ju kane shqetesuar me perpara Ne dashuri keni fat pasi keni nje shans te dyte !

Peshqit

Dita e sotme nuk ju sjell dot qetesine qe keni enderruar Shikoni dhe pjesen tuaj te pergjegjesise ne kete rast !