Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rrëfehen burrat: Kjo është femra që na çmend, e përsosur dhe na ndez gjakun në trup

Postuar: 18/09/2018 - 22:37

Cilat do të ishin cilësitë e një gruaje të përsosur, sipas burrave? Faqja amerikane Lovoo është përpjekur të bëjë pikërisht këtë, duke pyetur më shumë se 2000 burra. Rezultati?   Ndiqni listën:

Gjatësia: 168cm

Pesha: 58kg

Gjoksi: Tre

Flokë brunë dhe sy bojëqiell

Nuk i lyen flokët, as mban lente.

Pa tatuazhe.

Dashuron futbollin.

Dhe rrokun.

Dhe verën e bardhë.

Dhe “Game of Thrones”.

Punon në spital si infermiere.

Pëlqen të hajë.

Sidomos mishin.

Nget një makinë mini-cooper.

Pëlqen shumë të udhëtojë dhe të drekojë jashtë.

Duket se shumë prej këtyre nuk është se janë të paarritshme. Nga ana tjetër, nuk është se burrat do të nxjerrin metrin që në takimin e parë, për të të marrë masat. Kështu që, femrat kanë kohë t’ua ndryshojnë mendjen.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 07:06

Dashi-Marrja e një roli drejtues do ju vijë natyrshëm, për shkak se ju prireni të jeni disi autoritar. Kjo e martë favorizon një klimë paqësore dhe mjaft të favorshme, ku sforcimet do të jenë minimale.

Tendenca e re e stimulimit të trurit për të përmirësuar memorien, a do ta bënit?

Postuar: 22/10/2018 - 22:45

Me disa tela e sfungjerë, ndoshta dhe në kushte shtëpiake, njerëzit po përpiqen të ndërhyjnë në

Postuar: 22/10/2018 - 20:14

Kjo javë ka si fenomen thelbësor hënën e Plotë e cila nuk është aq e shndritshme dhe e këndshme,

Studimi: Ujërat e Marsit mund të mbështesin jetën

Postuar: 22/10/2018 - 19:50

Shkencëtarët njoftojnë së fundmi se në ujërat tokësore të planetit të kuq mund të ketë oksigjen
Rreth vicioz degradimi/ Skllavëria moderne dhe ndryshimet klimatike

Postuar: 22/10/2018 - 19:25

Një studim i ri thotë se marrëdhënia mes ndryshimeve klimatike, degradimit mjedisor dhe skllavë

Postuar: 22/10/2018 - 19:20

Jo të gjitha thuhen! Veçanërisht nëse të lëndojnë.

Minjtë gjigandë vrasin zogjtë detarë në ishullin e largët të Atlantikut

Postuar: 22/10/2018 - 19:09

Ishulli Gough në mes të Atlantikut jugor dhe i distancuar nga çdo masë tokësore, është listuar