Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rrëfehet 25-vjeçarja: Fjeta me burrin e shoqes, por ajo që po më ndodh po më shkatërron jetën

Postuar: 21/09/2018 - 22:49

Kam pasur një marrëdhënie me bashkëshortin e shoqes time për më shumë se një vit. Askush nuk e di për këtë, por unë ndihem shumë fajtore dhe po mendoj t’ia them të vërtetën shoqes time. Jam 25 vjeç, jetoj vetëm dhe punoj në një dyqan rrobash si shitëse jashtë qytetit.

Shoqja ime, të cilën e kam pasur në klasë para shumë vitesh, punon atje gjithashtu.

Burri i saj është i shkathët, i mençur dhe ka një sens fantastik humori. Unë e dua shoqen time, por ajo nuk ka asnjë nga këto cilësi. Ajo është shumë më e mirë se unë, por unë jam të paktën dy herë më e dobishme se ajo.

Bashkëshorti i saj është 28 vjeç dhe vjen në dyqan çdo ditë. Unë jetoj pranë tyre. Ai nisi të më shikonte e nuk mi ndante sytë, e gjenim vetën duke rrokullisur sytë në pasqyrë dhe duke i dërguar njëri-tjetrit sinjale. Ndihesha shumë mirë kur flirtoja me të.

Gjithçka nisi kur shoqja ime ishte me grip dhe i tha atij të ndalonte e të më shoqëronte pasi nuk donte që unë të ikja vetëm në errësirë.

Ai erdhi menjëherë me mua. Ditën tjetër, kur gruaja e tij ishte ende e sëmurë ne vijuam bashkë dhe shkuam akoma e më larg me njëri-tjetrin. Deri sa ajo u shërua ne nuk lamë gjë pa bërë.

Seksi me të ishte kaq emocionues, por gjërat na u vështirësuan pak pasi unë dhe shoqja ime ishim gjatë gjithë kohës bashkë. Kishte raste kur ai vinte në shtëpinë time ose priste që ajo të shkonte të shihte nënën e saj.

Fillova të ndjehesha paksa çuditshëm dhe një ditë bëra testin e shtatzënisë, i cili rezultoi pozitiv. Kjo ishte një dilemë e madhe për mua, por vendosa të bëja një abort në javët e para të shtatzënisë.

Ndalova së takuari burrin e saj, por pas një muaji përfundova përsëri në një shtrat me të.

Unë kam qenë një shoqe e tmerrshme dhe më vret ndërgjegjja që kam thyer besimin e saj. A duhet t’i them të vërtetën asaj?

Burimi The Sun

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/10/2018 - 19:27

Sipas astrologjisë çdo shenjë e horoskopit ka karakterisitikat e saj, por këto katër dallohen për një karakter më të fortë dhe janë më të pushtetshme.

Studimi: Tigrat dhëmbë-shpatë mund të kenë ulëritur si luanët

Postuar: 20/10/2018 - 19:21

Felinët e gur modernë si leopardët, tigrat e luanët mund të lëshojnë ulërima të ndryshme për ar
Rrjeta e merimangave 1,000m2 mbulon liqenin grek

Postuar: 20/10/2018 - 18:31

Një liqen në veri të Greqisë është transformuar në një skenë filmash horror pasi është mbuluar
Zelanda e Re, notuesi me surf dërgohen në spital pas sulmit të peshkaqenit të bardhë

Postuar: 20/10/2018 - 17:50

Një surfues në Zelandën e Re i ka mbijetuar sot sulmit të një peshkaqeni të bardhë i cili e kaf

Postuar: 20/10/2018 - 16:49

Ai nuk e tregon fytyrën për shkak se i vjen turp nga opinioni.

Postuar: 20/10/2018 - 16:36

Një video ku tregon një nxënës, që i drejton mësueses pistoletën në kokë është duke bërë xhiron e

Postuar: 20/10/2018 - 14:59

Një 6-vjeçare guximtare e ka shpëtuar nënën e saj nga abuzimi i tmerrshëm në familje.