BREAKING NEWS

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të Politikave, Murrizi ia numëron ‘një për një’ Bashës: Nuk isha as pjesë e GOPIT. Spurdhjak, s’ke b*** për…

Tha se ai nuk ka qenë asnjëherë pjesë e Komitetit të
x

Lifestyle

Rrëfehet prostituta, tregon se çfarë ndodh pas dyerve të mbyllura: Ja sa zgjat marrëdhënia seksuale me meshkujt që e kanë për herë të parë

Rrëfehet prostituta, tregon se çfarë ndodh pas dyerve të

Seksi me pagesë, është një industri ku çdo gjë ndodh pas dyerve të mbyllura, por një punonjëse seksi ka rrëfyer në të vërtetë se çfarë ndodh  pas dyerve.

Sarah, nga Nevada e SHBA-së iu është përgjigjur pa hezitim dhe ka thënë se ka patur raste që ka shkuar edhe me shtatë klientë brenda një nate dhe se fiton rreth 10,000 dollarë brenda 13 ditësh.

Kur Sarah është pyetur nëse ndikonte për keq puna e saj në raport me te dashurin, ajo tha:’ Tre vitet e fundit kishte qenë e lidhur me një yll të pornografisë, kështu që e kisha zgjidhur problemin. Por u ndamë, jo për shkak të punës, që unë bëj.

Sarah rrëfeu se vijnë mjaft adoleshentë të virgjër tek ajo, të cilët nuk e mundojnë shumë dhe ia kursejnë punën me orë të gjata.

Ata zgjasin vetëm 20 sekonda ka thënë duke buzëqeshur .

Gjithashtu ajo ka deklaruar se ,më të dobëtit zgjasin 20 sekonda kurse ‘më të fortit’ 1 minutë e 30 kur janë  për herë të parë”.