BREAKING NEWS

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në Shqipëri

Regjistrohen 25 raste të reja me Covid, asnjë viktimë në
x
BREAKING NEWS

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë Demokratike

Lajm i trishtë! Ndërron jetë ish-deputeti i njohur i Partisë
x
BREAKING NEWS

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të misioneve në Shqipëri, në ato vite kryeministër ishte Ilir Meta, priten të zbardhen emrat e ministrave dhe magjistratëve shqiptarë

Italia deklasifikon 4 mijë dokumente, mes tyre akte top sekret të
x
BREAKING NEWS

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/ Erion Braçe thirrje urgjente të gjithë shqiptarëve: Mos keni frikë! Çohuni!

“Rrezikojmë të njëjtin tmerr...”/  Erion
x
BREAKING NEWS

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave anti-Covid në Gjermani, mijëra njerëz zbarkojnë në rrugë, një burrë pësoi atak kardiak teksa u arrestua nga policia (DETAJET)

Degradon keq situata/ Vazhdojnë protestat masive kundër masave
x
BREAKING NEWS

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda hotelit në Velipojë, pas 2 vajzave ndërron jetë edhe nëna. Ja si paraqitet gjendja e djalit të vetëm të familjes që ka mbijetuar

THELLOHET TRAGJEDIA! Shpërthimi i bombolës së gazit brenda
x
BREAKING NEWS

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në mes të rrugës, njoftohen me urgjencë forcat xheniere

Alarmohen qytetarët në Elbasan, zbulohet një granatë në
x
BREAKING NEWS

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një tjetër lëvizje

GJKKO nuk rihapi hetimin për Fatmir Mediun, SPAK bën një
x

Lifestyle

Rrëfehet prostituta, tregon se çfarë ndodh pas dyerve të mbyllura: Ja sa zgjat marrëdhënia seksuale me meshkujt që e kanë për herë të parë

Rrëfehet prostituta, tregon se çfarë ndodh pas dyerve të

Seksi me pagesë, është një industri ku çdo gjë ndodh pas dyerve të mbyllura, por një punonjëse seksi ka rrëfyer në të vërtetë se çfarë ndodh  pas dyerve.

Sarah, nga Nevada e SHBA-së iu është përgjigjur pa hezitim dhe ka thënë se ka patur raste që ka shkuar edhe me shtatë klientë brenda një nate dhe se fiton rreth 10,000 dollarë brenda 13 ditësh.

Kur Sarah është pyetur nëse ndikonte për keq puna e saj në raport me te dashurin, ajo tha:’ Tre vitet e fundit kishte qenë e lidhur me një yll të pornografisë, kështu që e kisha zgjidhur problemin. Por u ndamë, jo për shkak të punës, që unë bëj.

Sarah rrëfeu se vijnë mjaft adoleshentë të virgjër tek ajo, të cilët nuk e mundojnë shumë dhe ia kursejnë punën me orë të gjata.

Ata zgjasin vetëm 20 sekonda ka thënë duke buzëqeshur .

Gjithashtu ajo ka deklaruar se ,më të dobëtit zgjasin 20 sekonda kurse ‘më të fortit’ 1 minutë e 30 kur janë  për herë të parë”.