Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rrëfimi i gruas: Bëra dashuri me djalin e burrit, por kur ai na kapi bashkë ndodhi ajo që nuk e kisha menduar kurrë

Postuar: 24/09/2018 - 19:46

“Burri më kapi para dy vitesh duke bërë dashuri me djalin e tij, dhe prej asaj dite jeta ime ka ndryshuar rrënjësisht, tmerresisht keq.

 
Burri im është 15 vite më i madh se unë dhe nga martesa e parë ka dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, i cili është po aq i hijshëm sa ai. Së bashku ne kemi 10 vite martesë dhe kemi dy fëmijë, 8 dhe 6 vjeç. Dy vite më parë, unë po kaloja një periudhë shumë të vështirë dhe ndihesha shumë vetëm, pasi ai punonte shumë dhe jashtë qytetit. Një ditë kur u ktheva në shtëpi, fëmijët grindeshin dhe donin  të dilnin por unë nuk i nxirrja dot, dhe kështu i kërkova djalit të burrit që të sillte disa lodra për ta. ( Ai është 31 vjeç).
 
Ai erdhi dhe më pa që isha shumë e mërzitur dhe e trishtuar. Qëndroi me ne dhe filluam të pinim verë. Gotë pas gotë, filluam ta humbnin toruan, dhe ai më puthi. Pas kësaj përfunduam duke bërë seks në dhomën time, por atë ditë im shoq u kthye më shpejt sepse i ishte anuluar një plan. Pasi na pa bashkë, ne u ndamë për gati 2 vite. Tani po përpiqemi ta fillojmë dhe një herë nga e parë, për hir të fëmijëve, por më duket se ai është kthyer vetëm për të më ndëshkuar. Ai ka filluar të flasë me shumë femra të tjera, dhe këtë e bën edhe në prezencën time. Unë ndihem keq, sepse e dua. Dhe kur e tradhtova e bëra pa vetëdije. Nuk di si ta rifitoj…”
 
Përgjigjja e psikologes:
 
“Duket se ai kërkon të marrë hak dhe t’ju bëjë të kuptoni sesi është ndjerë kur e keni tradhtuar. Megjithatë, duhet të flisni hapur me të dhe t’i tregoni se jeni penduar për çfarë ka ndodhur dy vite më parë, dhe kërkoni që të rigjeni lidhjen tuaj të mëparshme më të”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/12/2018 - 20:38

Psikologu i njohur nga Goettingeni, RagnarBeer, ka bërë një hulumtim në të cilin kanë marrë pjesë 2.600 meshkuj dhe femra, që i kanë tradhtuar partnerët apo partneret e tyre së paku një herë dhe të cilët kanë qenë t

Postuar: 17/12/2018 - 20:33

Baba Vanga parashikoi me sukses zgjedhjen e Presidentit Obama, katastrofën bërthamore të nëndhe

Postuar: 17/12/2018 - 20:28

Kalimtarët u shtynë të mblidhnin kartëmonedhat që po fluturonin nga një ndërtesë.Ngjarja ndodhi n

Postuar: 17/12/2018 - 20:02

Që prej datës 23 nëntor kemi hyrë zyrtarisht në sezonin e Shigjetarit, shenjës më aventureske t

Postuar: 17/12/2018 - 19:55

Nuk ka dashuri pa xhelozi thonë, mirëpo xhelozia e tepruar çdo në një marrëdhënie të lodhshme dhe

Postuar: 17/12/2018 - 19:29

Shkencëtarët janë vënë në kërkim për burimin e një sinjali të shpejtë radioje të ardhur nga hap

Postuar: 17/12/2018 - 19:00

 Macet janë kafshët më të dashura për disa individë, saqë janë në gjendje të harxhojnë shuma