BREAKING NEWS

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri dy vëllezër (Emrat)

Tronditëse! Krim i dyfishtë në vend, vriten me armë zjarri
x

Lifestyle

“Rri në shtëpi, ose vallëzo me ne”, vallëzuesit me arkivol bëhen të famshëm, falënderojnë mjekët anembanë botës

“Rri në shtëpi, ose vallëzo me ne”, vallëzuesit

Disa burra që tanimë janë bërë të famshëm për vallëzimet e tyre në Ganë kanë shpërndarë një video duke falënderuar mjekët në të gjithë botën për punën e tyre në luftimin e koronavirusit.

Videoja e publikuar nw “Daily Mail” tregon shtatë burrat të veshur kokë më këmbë në të bardhë, si dhe me doreza dhe maska në fytyrë.

Njëri prej tyre, i drejtohet kamerës dhe thotë: “Përshëndetje të gjithëve, ne duam të falënderojmë të gjithë mjekët në botë. Dhe për ju njerëz, mos harroni, rrini në shtëpi, ose vallëzoni me ne”.