Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Rrinë të gjithë nudo, ky është lokali më i pazakontë në botë (Foto)

Postuar: 26/05/2019 - 12:50

Në Londër ndodhet ndoshta lokali më i pazakontë në botë. E themi këtë pasi lokali me emrin “Trajneri dhe Kuajt” ka një licencë të pazakontë.
 
E themi këtë, pasi në ambientet e këtij lokali njerëzit mund të dalin lakuriq sikur të ishte një gjë krejt normale.
 
Mjafton të kesh një gotë birrë në duar dhe mund të qëndrosh lirshëm në këtë hotel. ‘’CNN’’ shkruan se ky vend është i  përshtatshëm vetëm për ata njerëz që nuk e kanë problem ta ekspozojnë trupin e tyre.
 
Pronari, Alastair Choat thotë se atmosfera që krijohet në lokalin e tij është mjaft e bukur. Me kalimin e viteve klientët në këtë lokal janë shtuar.
 
Kurse fotot e personave që qëndrojnë nudo në këtë lokal janë bërë virale. E çka mund të thuhet si përfundim se ata persona që dalin nudo në këtë lokal janë njerëz fare pa komplekse.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 17:41

Këngëtarja e njohur Nicole Scherzinger ka rënë pre e hakerave, të cilët kanë pushtuar profilin e saj në rrjetin social Instagram.

Postuar: 14/09/2019 - 22:44

Një zhytës ka arritur që të kapi në kamera momentin kur u ‘takua’ ballë për ballë me

Postuar: 14/09/2019 - 20:40

Një 20-vjeçar xheloz ka përfunduar në burg pasi kërcënoi t’i priste organin gjenital shokut

Postuar: 14/09/2019 - 19:15

Mësuesja e një shkolle të mesme në Kentucky të SHBA është dënuar pasi akuzohet se ka kr

Postuar: 14/09/2019 - 14:50

 Menaxherja 25 vjeçare e zhvillimit të biznesit, Cecilia Manduca tha për BBC se në vendin e

Postuar: 14/09/2019 - 14:38

A besoni tek mënyrat e formave, ngjyrave apo  veçorive të tjera që kanë sendet për të kuptua

Postuar: 14/09/2019 - 11:24

 Nëse e njihni shenjën tuaj, njihni gjithashtu cilësitë për të cilat duhet të jeni krenarë.