BREAKING NEWS

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë Demokratike, tregon a do ketë bashkim PD-LSI: Do hanë kokat e tyre e më pas radhën e ka...

Ben Andoni paralajmëron ‘tërmet’ në Partinë
x
BREAKING NEWS

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas deklaratën e fortë, zbulon për çfarë i është dhënë garanci Metës dhe Kryemadhit

“Kanë marrë mesazhe nga SHBA”/ Ben Andoni plas
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret LSI-në: Meta nuk do ketë kohë për...

Analisti i njohur plas 'bombën', tregon çfarë e pret
x
BREAKING NEWS

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me deklaratën e fortë dhe paralajmëron zhvillimet e reja: Nuk janë kaq të qetë sa duken!

“Meta-Kryemadhi po luajnë lojën”, Fatos Klosi del me
x
BREAKING NEWS

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në histori që do të përjetojë Evropa, ja dy planet e frikshme që po përgatit Putin, Zelensky alarmon botën

Rreziku i një katastrofe bërthamore dhe kriza më e madhe në
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës, rruga Kardhiq-Delvinë aferë e pastër korruptive

Spartak Braho: Balluku pjesë e oligarkisë politike të Ramës,
x
BREAKING NEWS

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit për datën 6 korrik 2022

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit
x
BREAKING NEWS

Priten valë arrestimesh? Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron politikanët: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

Priten valë arrestimesh? Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe
x

Lifestyle

Rritje rroge dhe sukses profesional, korriku do të jetë i mbarë për këto 3 shenja të Horoskopit

Rritje rroge dhe sukses profesional, korriku do të jetë i mbarë

Muaji i parë i verës po përfundon për pak ditë dhe po përgatitet të japë stafetën korrikut, i cili do të na sjellë një hap më pranë pushimeve verore.

Sipas yjeve në të ardhmen e afërt, disa shenja të Horoskopit do të kenë shumë fat në fushën profesionale dhe do të jenë shumë të suksesshme. Një promovim dhe rritje apo një propozim i ri profesional është ndër gjërat që mund të presin! E sigurt është se përpjekjet e tyre do të jenë të njohura dhe do të shkojnë në pushime shumë të kënaqur!

Më poshtë lexoni se cilat janë tre shenjat që do të favorizohen shumë në profesionin e tyre në korrik:

Dashi 

Ju keni punuar shumë në të kaluarën dhe prisni që kjo të njihet disi. Ndaj kemi një lajm të mirë për ju, pasi në periudhën e ardhshme do të shihni progres, zhvillim dhe suksese të mëdha në jetën tuaj profesionale. Eprorët tuaj në punë do duan t’ju shpërblejnë për cilësinë e punës që ofroni, në praktikë. Nëse jeni sërish një profesionist i pavarur, do të keni mundësi të bëni marrëveshje fitimprurëse që do t’ju sjellin fitime të mëdha. Përgatituni për gjëra shumë të mira që do të vijnë vetë tani pa bërë shumë. Kushtojini vëmendje vetëm disa njerëzve me të cilët punoni, të cilët mund të mos kenë qëllimet më të mira ndaj jush.

Demi 

Nëse nuk jeni të kënaqur me jetën tuaj aktuale profesionale, ose sepse jeni të mërzitur atje ku punoni tani, ose sepse dëshironi të bëni diçka tjetër, është koha t’ju tregojmë se do të bëhen ndryshime. Ka shumë mundësi që t’ju bëhet një propozim interesant për të nisur diçka të re që do t’ju duket shumë interesante. Megjithatë, përmes diskutimeve mund të arrini diçka më të mirë në punën në të cilën jeni tashmë, si promovimi në një pozicion të ri ose një rritje e kënaqshme rroge.

Virgjeresha 

Kohët e fundit i jeni përkushtuar 100% punës dhe kjo ndërkohë që nga njëra anë ju mbush sepse keni synime nga ana tjetër ju lodh. Kjo nuk do të ndryshojë në periudhën e ardhshme pasi duket se punëdhënësit tuaj janë shumë të kënaqur me ju dhe synojnë t’ju japin përgjegjësi të tjera sepse besojnë shumë tek ju dhe aftësitë tuaja. Por mos u shqetësoni sepse bashkë me detyrimet do të merrni edhe rritje rroge!