BREAKING NEWS

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në shtëpi, zbardhen detaje të reja për arrestimin e zyrtarit të lartë në Elbasan, publikohet FOTOJA dhe EMRI. Dalin pamjet

"Hetim nëse ka kryer krime”/ Me arsenal armësh në
x
BREAKING NEWS

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve politikë, i biri jep lajmin e hidhur: Një muaj pasi kaloi Covid-19, pësoi komplikacion të rëndë në ...

E trishtë/ Ndahet nga jeta kryetari i ish-të përndjekurve
x
BREAKING NEWS

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21 Janarin”, prova e dëshmi të reja për 4 vrasjet, Berisha pritet të merret në pyetje nga prokurorët e SPAK

Italianët marrin përsipër ekspertizën për “21
x
BREAKING NEWS

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit, aleatët i kthejnë kurrizin, foltorja kundër bashkimit me LSI për mesazhin e keq të bllokut 700 mijë euro

Fati i Berishës në duart e Ndokës për zgjedhjet e 6 marsit,
x
BREAKING NEWS

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim vizitë blic në Gjykatën e Lartë para zgjedhjes së emrave të rinj

SHBA prish planet e presidentit për të zaptuar Kushtetuesen, Yuri Kim
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim Bashën: Zgjidh o Berishën o SHBA

Ambasadorja Kim mesazh të koduar Edi Ramës pas takimit me Lulzim
x
BREAKING NEWS

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga gara kandidati i njohur, ja çfarë ka ndodhur

U propozua për 6 marsin / Sali Berishës i tërhiqet papritur nga
x
BREAKING NEWS

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet në Shqipëri, mjekja jep alarmin: Përveç variantit të ri, po qarkullon edhe...

“Bombë” infektimesh nga Omicron në këtë qytet
x

Lifestyle

Sa tradhtarë jeni? E tregon shenja juaj e horoskopit

Sa tradhtarë jeni? E tregon shenja juaj e horoskopit

Kur vjen puna te tradhtia, të gjithë dorëzohen. I kanë gjithnjë veshët e ngritur, për të mësuar apo imagjinuar gjëra të paqëna. Mirëpo, aludimet nuk janë gjithnjë të kota, edhe tradhtia është shenjë e karakterit, për të cilën yjet kanë parashikimet e tyre. Numri që do të gjeni pas komentit, për secilën shenjë, tregon se sa është tradhtare shenja përkatëse nga 0 në 10. Paçi fat!

Dashi- Nuk është kjo shenja më tradhtare! Ndonjëherë e tepron me komplimentet ndaj të tjerave, por vetëm sepse i pëlqen të flirtojë. Në fund ama, nuk ndodh asgjë. (4)

Demi- Mos i beso një Demi që kërkon të bëhet i mirë, duke të përkëdhelur me dhurata. Po fsheh diçka!(8)

Binjakët- Është shenjë gënjeshtare dhe nuk mendon për pasojat, ndaj kini kujdes se tradhton shpesh dhe me dëshirë. (10)

Gaforrja- Do të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes, prandaj nëse nuk është mund të bëjë gjithçka. Tregoni vëmendje ose pranoni pasojat! Nga 5 në 10.

Luani- Nëse tradhton e bën sepse është i zemëruar. Mos e bëj të ndihet i tillë, sepse do të të bëjë të qash. (5)

Virgjëresha- Ka sens praktik dhe mendon gjithmonë për pasojat e veprimeve. Është dembele, prandaj edhe qëndron larg tradhtive. (3)

Peshorja- Tradhtia e Peshores shfaqet pothuajse gjithmonë si formë testimi ndaj partnerit, por asnjëherë nuk kalon në veprime konkrete. (4)

Akrepi- Rrëmbehet nga pasionet e reja, vetëm për arsyen se jeta e përditshme e mërzit. Mund të tradhtojë kur e pushton dëshira. Nga 0 në 10.

Shigjetari- E mërzit përditshmëria. Shigjetari mund të shkojë në krevat me dikë që nuk e njeh, dhe të nesërmen është në gjendje të harrojë gjithçka. (9)

Bricjapi- Nëse është i dashuruar mund të përmbahet. Nëse nuk është mos ki besim asnjëherë! (4)

Ujori- Lëre në lirinë e tij dhe gjithçka do të shkojë mirë. Nëse nuk e bën, do të dijë ta prishë marrëdhënien prej ndjesisë së mbytjes. (6)

Peshqit- E vret gjatë mendjen, përpara se të tradhtojë. Nëse të tradhton, më pas pendohet shumë, prandaj mendohet gjatë.