BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Lifestyle

Sakrifikojnë edhe veten për të mbrojtur të tjerët, këto janë shenjat më të kujdesshme të horoskopit

Sakrifikojnë edhe veten për të mbrojtur të tjerët,

Nëse jeni mësuar të bëheni posesivë me të dashurit tuaj ose të mbroni me forcë njerëzit tuaj, atëherë ndoshta i përkisni shenjave më mbrojtëse të Horoskopit. Lexoni më poshtë kush janë ata dhe mos u shqetësoni nëse ju nuk jeni në këtë listë, ju jeni padyshim nën përqafimin mbrojtës të njërit prej tyre.

Demi

Demi mund të bëhet mjaft egoist, por kur e kuptojnë se çfarë do të thotë personi tjetër për ta, bëhen tepër mbrojtës, kujdesen veçanërisht për të dhe janë të përkushtuar. Pavarësisht nëse janë të mira materiale apo njerëz, Demi di si të kujdeset dhe të mbrojë atë që ata e konsiderojnë të tyren.

Gaforrja

Asgjë nuk i pëlqen një Gaforre më shumë sesa kujdesi për të tjerët. Ajo mund t’i kushtohet kujdesit dhe “vallëzimit” të të dashurve të saj, ndërsa do t’i dëgjojë me durim problemet e tyre. Ajo do të qëndrojë në shkëmbin e vështirësive të të tjerëve, edhe nëse i duhet të shkelë lumturinë e saj.

Luani

Si shenjë zjarri, Luanët bëhen mjaft posesivë dhe konsiderohen si një nga shenjat që ofrojnë bujarisht kujdesin dhe mbrojtjen e tyre për të tjerët. Ata ndihen mirë kur e dinë se mund të mbrojnë të dashurit e tyre, përderisa ata nuk i kalojnë kufijtë e tyre dhe shkëlqimi që nxjerrin nuk zvogëlohet