BREAKING NEWS

Temperaturat e ulëta mbërthejnë vendin, ministrja Kushi publikon udhëzimin e rëndësishëm për shkollat

Temperaturat e ulëta mbërthejnë vendin, ministrja Kushi publikon
x

Lifestyle

"Sapo keni dalë nga një pasion i madh që ndoshta...", Meri paralajmëron këto shenja horoskopi: Ju presin ndryshime thelbësore

"Sapo keni dalë nga një pasion i madh që ndoshta...",

Astrologe Meri ka publikuar horoskopin e fundjavës për shenjat e horoskopit. Sipas Merit do të ketë ndryshime thelbësore në jetën e disa personave.

Më poshtë:

Sot medalja e fatit percaktohet nga ndikimi i cilesise Toke dhe shume planeteve ne Bricjap.

Kjo medalje ka dy ane Nga njera ane do jete ashpersi dhe nga ana tjeter drejtesi
Si duhet te veprojme me kete medalje E hedhim dhe dikujt i jep ashpersine dhe dikujt drejtesine

Jemi ne pritje çfare na ka rezervuar fati i probabilitetit

Dashi
Sapo keni dal nga nje pasion i madh qe ndoshta ju ka bere te fiksuar deri diku me qellimet ne lidhje me punen por edhe ne jeten errotike Mund te perjetoni nja lidhje qe ju ngre nervat

Demi
Nuk do ta durronit dot nje ashpersi apo pengese prandaj do kerkonit te gjendeshit afer njerzve qe e dini qe jane te drejte dhe nuk ju bejne keq

Binjaket
E Drejta nuk ndahet me thike Keshtu qe mos kerkoni qe dy gjysmat tuaja te marrin ne menyre te barabarte ate qe kerkojne ne kete periudhe.

Gaforrja
Hena ndodhet sot ne shenjen tuaj duke mbartur probelemet e henes se plote ne Binjak Dy rruge dhe dy mundesi dy dashuri qe ju sot i shikoni me medyshje

Luani
Ju sot do preferoni anene e ashper te medaljes passi ju duket se nuk po ju marrin seriozisht dhe nuk po vendsoni dot autoritetin tuaj

Virgjeresha
Nese e drejta ju bie si fat mos e keqperdorni duke inkurajuar sharjet apo mos dhenien e ndihmes aty ku kane nevoj Sakrifica dhe terapia do e ndihmoj me shume te drejten tuajPeshorja

Guri i rende ne vend te vet Por ndoshta kjo nuk do jete vetem ana e jetes suaj sot Mund te filloni me nje ekuiliber te jetes suaj

Akrepi
Duhet te kuptoni qe ju tashme jeni mali i momentit ne informacion e komunikim e palne e strategji Lereni monedhen e fatit te rrokulliset

Shigjetari
Sot jeta ju bene nje loj te rrezikshme por edhe pikante Mund te fitoni shume por edhe mund te hasni veshtiresi te cuditshme ne aspektin material

Bricjapi
Sot monedha e fatit eshte e juaja ne te dyja aspektet E ashper dhe e drejte Jeta do jete e ashper me ju por edhe e drejte cfaredo qe te beni

Ujori
Ju do mendoni si ta modernizoni monedhen e fatit duke i dhene edhe opsionin e inteligjences Kjo do beje qe fati me ju te jete konstruktive jo pasivePeshqit

Sot do takoni nje person qe do jete kaq i ashper me ju sa do ju zgurrdulloj syte nga cudia dhe inati Perpiquni te mos i shmangeni por te jeni te drejte