BREAKING NEWS

Lëkundjet me magnitutë 6.8 shkundin gjithë vendin/ Tjetër tërmet i fortë godet Turqinë, shënohen 4 viktima

Lëkundjet me magnitutë 6.8 shkundin gjithë vendin/ Tjetër
x

Lifestyle

Seksi në dritare shkon keq, çifti bie nga kati i 9 i pallatit. Si shpëtoi partneri

Seksi në dritare shkon keq, çifti bie nga kati i 9 i pallatit. Si
Një grua ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i nëntë i një ndërtese, ndërsa po kryente marrëdhënie seksuale me partnerin e saj.
 
Ngjarja ka ndodhur në Rusi, ku gruaja 30-vjeç u gjet e vdekur, ndërsa partneri i saj arriti të shpëtonte pasi ra mbi të. Sipas dëshmitarëve çifti kishin qenë duke organizuar një parti të egër dhe ata kishin parë një televizor të binte nga dritarja, para se të rrëzoheshin edhe ata vetë.
 
Fillimisht policia mendoi se gruaja kishte vdekur pasi mbi të kishte rënë televizori, por ajo dhe partneri i saj u gjetën të zhveshur nga mesi e poshtë dhe sipas dëshmitarëve ata kishin qenë duke kryer marrëdhënie seksuale në dritare.