BREAKING NEWS

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet për dosjen e tyre të “zezë” të pastrimit të parave, ja çfarë po ndodh në GJKKO

SPAK trondit çiftin Meta-Kryemadhi, prokurorët nisin sekuestrimet
x
BREAKING NEWS

Shqipëria zien nga përgjimet e “SKY”, zbardhet pasuria e kupolës së Policisë së Shtetit për vitin 2022, nga Muhamet Rrumbullaku, Neritan Nallbati, Rebani Jaupi, te Altin Qato dhe Edmond Rizai, ja kush është drejtuesi më i pasur dhe më i varfër...

Shqipëria zien nga përgjimet e “SKY”, zbardhet pasuria e
x
BREAKING NEWS

Ja si e tradhtoi sekretarja Aldo Bumçin, implikoi direkt ish-ministrin si ushtar të Shkëlzen Berishës në demontimin e armëve në Gërdec, SPAK e merr për herë të parë sot në pyetje

Ja si e tradhtoi sekretarja Aldo Bumçin, implikoi direkt ish-ministrin si
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha krijoi “Foltoren” për hallin e tij personal dhe i shiti demokratët tek “kasapi” Ilir Meta, Evi Kokalari zbardh prapaskenat e bujshme dhe i kërkon deputetit të njohur të bëjë kujdes nga sulmet e Rithemelimit

Sali Berisha krijoi “Foltoren” për hallin e tij personal dhe i
x
BREAKING NEWS

Nuk ka fund batërdia ndaj qytetarëve, në Shqipëri çmimi i naftës ngelet në stratosferë edhe pse në bursat ndërkombëtare është ulur me 7 dollarë vlera e fuçisë së “arit të zi”, ekspertët ngrenë alarmin

Nuk ka fund batërdia ndaj qytetarëve, në Shqipëri
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x

Lifestyle

Shenja që do shohë "diell" dhe ajo që do të "zhytet", astrologu zbulon 2 ekstremet e Horoskopit për muajin qershor

Shenja që do shohë "diell" dhe ajo që do të

Edhe pse ende me temperatura, jemi zyrtarisht në verë dhe muaji qershor vjen plot me lajme për shenjat e Horoskopit. Por si fillim astrologu Hysgen Dauti zbulon shenjën më me fat të këtij muaji dhe atë më me pak fat.

Ai ka treguar se shenja më me fat për muajin qershor është Gaforrja, pasi do të ketë sukses në shumë drejtime. Ndërsa ajo më me pak fat është Akrepi, pasi nuk do të jetë shumë i favorizuar.

“Shenja më me fat e muajit qershor është Gaforrja, për arsye se kanë ndodhur disa pozicionime shumë të mira nëpërmjet pozicionimeve të mira të Demit ka përfituar dhe Gaforrja. Mirëpo, duke qene se vjen dhe sezoni i Gaforres është një energji shumë më e mirë, mundësi e mirë teknologjike, mundësi e mirë punësh online, dmth është një periudhë promovimimi.

Shenja më me pak me fat për këtë muaj është Akrepi. Nuk është periudha e tyre, le të themi. Është një periudhë shumë e mirë për disa aspekte, por jo ajo e energjisë më të lartë të Akrepit”, tha astrologu.