BREAKING NEWS

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën ironinë ‘therëse’: Nuk besoj se është efekti i Benetit dhe Luizit (video)

“Sa paska ndryshuar kryeqyteti i Veriut”, Artan Hoxha bën
x
BREAKING NEWS

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja ime ka filluar t’i shqetësojë të tre

Basha takime në Kamëz: Rama-Meta-Berisha janë bashkë, dalja
x
BREAKING NEWS

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për kryetarin e ri, vjen reagimi i parë i Tabakut

PD-ja zyrtare ditën e nesërme hap garën e zgjedhjeve për
x
BREAKING NEWS

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja çfarë ndodhi në gjyqin për lirimin nga burgu të Tahirit

Zbardhen diskutimet që vendosën për fatin e ish-ministrit, ja
x
BREAKING NEWS

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme të Tahirit për të dalë ligjërisht nga burgu

Nga prangosja deri te lirimi, gazetari i njohur zbulon 3 tentativat e bujshme
x
BREAKING NEWS

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e frikshëm: Tre muajt në vijim pritet të shkojë deri në vlerën...

Euro në pikiatë, eksperti i ekonomisë jep paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt Shqipërisë, Dumani habit me deklaratën: Nuk është kompetencë e SPAK, iu takon...

‘Foleja’ e bosave të krimit/ Ekstradimet nga Dubai drejt
x
BREAKING NEWS

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez

Aksident i rëndë, plagosen dy turistë francez
x

Lifestyle

Shenja simpatike e horoskopit me të cilën është e lehtë të jesh pranë

Shenja simpatike e horoskopit me të cilën është e lehtë

Një nga gjërat më të mira për njerëzit simpatikë është se ata janë të lehtë për t’u afruar.

Ata nuk shkaktojnë dramë vetëm për të trazuar gjërat dhe në fakt u pëlqen një mjedis harmonik dhe priren të mos kenë shkrirje emocionale.
Njerëzit simpatikë pëlqejnë të shkojnë me rrjedhën, të jenë të qetë dhe të shijojnë momentin.
Si shenja më poshtë:

•Peshorja
Peshorja është avokati dhe sistemi mbështetës i të gjithëve.
Ata janë në gjendje të shohin të mirën në pothuajse të gjithë dhe janë nxitësit e tifozëve të të gjithëve.
Ne duam të jemi pranë atyre njerëzve që na mbështesin dhe na inkurajojnë.

Peshoret gjithashtu nuk janë ata që nxisin konflikt.
Ata duan që të gjithë të shkojnë mirë dhe mjedisi i tyre të jetë harmonik.

Peshoret kanë shumë dhembshuri për njerëzit e tjerë dhe janë në gjendje t’i shohin gjërat nga këndvështrimi i tyre. Ata janë të ekuilibruar emocionalisht, prandaj janë mjaft simpatikë.