BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes ‘Berisha’, ju tregoj një nga provat e DASH në dosjen e tij ‘non-grata’ dhe roli i Argitës duke përdorur Jamarbër Malltezin në korrupsion dhe pasurim nëpërmjet pushtetit

“Bomba” e Evi Kokalarit: Ja si SHBA i ka qepur dosjen familjes
x
BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x

Lifestyle

Shenjat e Horoskopit që do të kenë më shumë fat në dashuri gjatë kësaj jave

Shenjat e Horoskopit që do të kenë më shumë fat në

Një javë e re (20 deri në 26 nëntor) filloi me shumë ndryshime planetare. Më e rëndësishmja është pozicioni i Diellit, i cili do të kalojë nga shenja e Akrepit në shenjën e gjallë të Shigjetarit. Gjithashtu, sextili i Diellit dhe Marsit nga Akrepi me Plutonin nga shenja e Bricjapit, ofron forcë dhe prirje optimizmi.

Më poshtë lexoni se cilat janë shenjat më me fat të zodiakut në dashuri këtë javë.

Dashi

Dielli në Shigjetar ju ndihmon të bëheni më kreativ dhe ta shikoni jetën me optimizëm. Do të ketë shumë mundësi për të ripërtërirë ndjenjat tuaja, përderisa do të përfitoni prej tyre. Kushtet që do t’ju ndihmojnë të zhvilloheni në një marrëdhënie apo partneritet janë më të favorshme.

Binjakët

Kjo javë ka një atmosferë romantike për ju, veçanërisht nëse keni lindur në dekadën e dytë të shenjës tuaj. Marrëdhëniet dhe partneritetet bëhen prioritet për ju dhe do të merreni me to për një kohë të gjatë. Do të shihni se flirtimi dhe komunikimi juaj me partnerin do të përmirësohen, ndërsa kreativiteti juaj do të rritet. Planet dhe sugjerimet për daljet dhe momentet kreative po shtohen këto ditë dhe ju nuk thoni jo dhe pse duhet!

Peshorja

Komunikimi dhe transaksionet janë në qendër. Afërdita është në shenjën tuaj, që do të thotë se mund të merreni me çështje personale dhe emocionale. Ekspresiviteti dhe mënyra se si i komunikoni mendimet tuaja janë pikat tuaja të forta këto ditë. Mos i lini t’ju ikin nga duart.