Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shenjat e Horoskopit që nuk përputhen si çift

Postuar: 13/03/2019 - 20:52

Astrologët kanë përcaktuar se shenjat e mëposhtme nuk përputhen si çifte.
 
Luani dhe Demi
 
Këto dy shenja janë ekstremisht kokëforte dhe secila prej tyre ka prioritet e veta, të ndryshme nga njëra-tjetra.
 
Luanët dëshirojnë famë dhe pasuri por një Dem dëshiron thjesht stabilitet dhe siguri. A
 
snjëra prej palëve nuk do të lëshojë pe në ndonjë argumet dhe gjithashtu asnjëra nuk është shumë e pranueshme ndaj ndryshimeve.
 
Më e mira që këto shenja mund të shpresojnë është respekti i ndërsjelltë.
 
Akrepi dhe Dashi
 
Akrepi dhe Dashi do të përplasen vazhdimisht për shkak të natyrës së tyre të pavarur.
 
Këta të dy mund të kenë shkëndija në shtrat por edhe ato do të shuhen shpejt.
 
Dashi është natyrë flirtuese, ndërsa Akrepi priret drejt një natyre xheloze që do ta çojë drejt mosbesimit dhe ndarjes përfundimtare.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/05/2019 - 15:59

Së fundmi kudo në mediat e huaja është bërë publike historia e një mjeku shqiptar që jeton në Perugia të Italisë i cili teksa ishte duke u martuar ka lënë në mes dasmën e tij për t’i dhënë ndihmën e parë një zon

Postuar: 21/05/2019 - 12:55

Pse të shqetësoheni dhe të bëni një test për koeficientin e inteligjencës kur mund ta studioni

Postuar: 21/05/2019 - 07:03

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si d

Postuar: 20/05/2019 - 23:35

Astrologët thonë se shenjat e Peshores dhe Bricjapit, janë dy shenjat që kanë lindur me fat.

Postuar: 20/05/2019 - 18:09

Një skandal me natyrë seksuale ka ndodhur një shkollë të mesme në Kolumbi.

Postuar: 20/05/2019 - 07:07

Dashi