BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x
BREAKING NEWS

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në Shqipëri, kryeministrja italiane tallet me Edi Ramën dhe përkëdhel presidentin Vuçiç

Meloni hap fabrikë në Serbi dhe sjell afrikanë në
x
BREAKING NEWS

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po hetojnë dosjen e plotë të “McGonigal” në bashkëpunim me FBI, nga letër-porositë dhe informacionet me inteligjencën amerikane, deri tek marrja në pyetje në fshehtësi të plotë në Nju Jork...

SPAK në “oborrin” e Ramës, ja si prokurorët po
x
BREAKING NEWS

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të marrin frenat e qeverisë pas largimit të Edi Ramës, çfarë pritet të ndodhë më 8 dhjetor, socialistët në ankth

Ja kush janë dy gratë e fuqishme në PS që mund të
x
BREAKING NEWS

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron drejtësinë dhe vazhdon të mos zbatojë vendimin e gjykatës, pritet refuzimi i tretë ndaj agjentëve të BKH

SPAK para provës së zjarrit”, Sali Berisha injoron
x
BREAKING NEWS

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur dosjen “CEZ-DIA”, ja çfarë po ndodh brenda SPAK, Romeo Kara nxjerr prapaskenat e bujshme

Ilir Meta shumë shpejt arrestohet, prokurorët kanë kopsitur
x

Lifestyle

Shenjat e zodiakut që e adhurojnë nënën e tyre 

Shenjat e zodiakut që e adhurojnë nënën e tyre 

Është e vetmja marrëdhënie që zgjat përgjithmonë, ajo me nënën! Megjithatë vjen një fazë kur secili bëhet prind vetë dhe ndoshta çdokush tjetër kalon në plan të dytë. Por, për disa njerëz shkëputja nga e ëma nuk është e lehtë. Ky fenomen lidhet dhe me shenjën e zodiakut.

Demi

Demi është një shenjë që gjithmonë do të zgjedhë familjen, e veçanërisht nënën. Për Demin s’ka asnjë person më të mirë se nëna dhe mbështeten tek ajo në çdo hap.

Gaforrja

Prania e Gaforres në këtë listë nuk është befasi. Ata që i përkasin kësaj shenje nuk kanë asgjë më të shenjtë se familja e tyre, ndërsa marrëdhënia me nënën është më themelorja. Ata do të bëjnë gjithçka për të dhe do të përpiqen ta kontaktojnë çdo ditë, edhe nëse janë larg.

Bricjapi

Mund të mendojmë se Bricjapët e vënë në plan të parë karrierën e tyre, por janë shenja që e duan shumë familjen. Ata gjithmonë duan ta bëjnë nënën e tyre të lumtur dhe krenare.