BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x
BREAKING NEWS

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga drejtimi i PD, akuzon dyshen Meta-Berisha si skenaristë dhe regjisorë të foltores antiamerikane

Basha bën publikë organizatorët që duan ta largojnë nga
x
BREAKING NEWS

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen “non grata”, nga politikanët trafikantë, tek ata që ushtrojnë presion ndaj drejtësisë

Drafti/ SHBA zgjeron gamën e zyrtarëve që mund të shpallen
x
BREAKING NEWS

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e Berishës me komunizmin, nga emërimi sekretar partie, tek aleanca me Ramizin

Muharrem Xhafa: Ja çfarë di unë për lidhjet e
x

Lifestyle

Shenjat e zodiakut që prodhojnë më shumë bukuri bazuar në ashendentin përkatës

Shenjat e zodiakut që prodhojnë më shumë bukuri bazuar

Natyrisht që të gjitha shenjat kanë bukurinë e tyre, por tek ky artikull do të gjeni ato shenja që prodhojnë më shumë hijeshi krahasuar me të tjerat.

Shigjetari-Trupa atletikë dhe sy të shndërritshëm
Një tjetër ashendent që dhuron bukuri është Shigjetari. Personat me ashendent Shigjetar dallohen nga qëndrimi i drejtë, një fytyrë miqësore dhe sy të bukur, të shndritshëm e me ngjyrë të hapur. Ata kanë një trup atletik.

Virgjëresha dhe Binjakët – Ashendentët që s’të plakin kurrë.

Ashendenti tek Binjakët dhe Virgjëresha i jep një personi një pamje më rinore dhe të dyja shenjat janë të udhëhequra nga Mërkuri. Ata duken më të vegjël në moshë, sesa janë në të vërtetë dhe kanë tipare të vogla.

Fytyra mund t’u duket si e një kukulle dhe tiparet i kanë të përqëndruara. Është e zakonshme që ata me ashendent tek Virgjëresha/ Binjakët të kenë hundë të lezetshme, të vogël.

Njerëzit me ashendent Ujorin kanë pamje goditëse, por në një mënyrë më intelektuale, ose një bukuri të pazakonë.

Bricjapi u jep një pamje të ftohtë, të largët, por edhe me shumë klas. Mund të përmendim këtu, Sophia Loren, Monica Bellucci, Naomi Campbell.

Edhe njerëzit me ashendent Demin – shenja tjetër që udhëhiqet nga Aferdita – janë tërheqës, por kanë pamje më tokësore, më sensuale dhe në trup janë më të mbushur.