BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

Shenjat e zodiakut që vitin e ardhshëm nuk do të jenë më beqarë

Shenjat e zodiakut që vitin e ardhshëm nuk do të jenë

Personat që kanë lindur në pesë shenjat e mëposhtme të zodiakut kanë shanset më të larta për t'u martuar në vitin 2024, ndaj zbuloni nëse jeni në mesin e tyre dhe çfarë parashikojnë yjet për ju.

Dashi

Dashi është një shenjë e temperamentit të zjarrtë dhe aventureske dhe nuk është e lehtë për t'u kontrolluar. Shanset më të mira për martesë janë në gjysmën e parë të vitit. Nëse thoni po, do të vijë një periudhë e lumtur.

Demi

Demi njihet për stabilitet, por horoskopi i tij parashikon shumë turbulenca në vitin 2024. Në planin e dashurisë, është e mundur t’i jepni fund një lidhjeje dashurie, por kjo do të çojë në një martesë të mundshme. Kur partnerët ndahen, pasionet ulen dhe ata mendojnë me maturi se sa dashuri dhe respekt ndiejnë për njëri-tjetrin. Kjo do t’i kthejë në një ribashkim edhe më harmonik.

Gaforrja

Gaforrja është një nga shenjat më të ndjeshme të horoskopit. Gatishmëria për t'u kujdesur për partnerin dhe për t’iu përkushtuar atij mund të dalë në pah në vitin 2024. Astrologët pohojnë se në udhëtim mund t’ju ndodhin gjëra të rëndësishme, ndaj nëse ndodh me partnerin, prisni një propozim martese.

Akrepi

Akrepi drejtohet nga pasioni dhe kjo është pikërisht ajo që do ta tërheqë partnerin tuaj në vitin e ardhshëm. Romanca dhe kënaqësia ju çojnë drejt premtimeve të mëdha. Harrojeni atë që nuk funksionoi herën e kaluar.

Bricjapi

Bricjapi këmbëngulës dhe ambicioz është i pandalshëm kur e vendos për diçka dhe për vitin 2024 ka vendosur të rregullojë statusin martesor. Nëse është ndoshta pak konfuz kur bëhet fjalë për emocionet, ndjen.