BREAKING NEWS

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen ‘diagnozën’ e krizës brenda PD-së dhe bën deklaratën e fortë

“Janë dy ‘sëmundje’”, Sali Berisha gjen
x
BREAKING NEWS

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc Çapja, Klodiana Lala zbulon çfarë i pret 14 të rrezikshmit e shpallur në kërkim: Pas një muaji do të...

Operacioni ‘Plumbi i artë’/ Nga Talo Çela te Florenc
x
BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi Kodheli jep lajmin fantastik, merr postin e rëndësishëm në Asamblenë e NATO-s

"Ndodh për herë të parë"/ Ish-ministrja Mimi
x
BREAKING NEWS

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët “përpijnë” tregun e fruta-perimeve në Tiranë, shikoni pamjet çfarë po ndodh mes dy pallateve. Reagon Policia

Zjarri 'gjigand' në kryeqytet/ Flakët
x
BREAKING NEWS

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive tronditëse të Dumanit dhe Hoxhajt, SPAK shpall në kërkim ndërkombëtar 14 ‘bosët’ e njohur, shkresat i përcillen Interpolit

Emrat e tyre dolën në krime të rënda pas dëshmive
x
BREAKING NEWS

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e fortë: Maskara...

Zhvillimet e fundit politike, reagon Artan Hoxha dhe lëshon komentin e
x
BREAKING NEWS

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/ Rithemelimi zbardh agjendën, ja si do të mësohen emrat fitues. Berisha e Paloka do të…

Vjen lëvizja urgjente! Zgjedhja e Kryesisë së PD-së/
x
BREAKING NEWS

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj demokracisë, ish-kryeministri është simboli i korrupsionit, pas SHBA edhe BE pritet ta shpallë “non grata”

Brizida Gjikondi: Zgjedhja e Berishës në krye të PD atentat ndaj
x

Lifestyle

Shfrytëzojeni sa më shumë këtë ditë/ Parashikimi i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për secilën shenjë

Shfrytëzojeni sa më shumë këtë ditë/ Parashikimi i

Dashi:  Ditën e sotme do të konsolidoni marrëdhëniet në cift. Në punë sot premtohen mundësi të mëdha, sidomos për të rinjtë që kërkojnë punë.

Demi: Yjet ju ftojnë të jini shumë të qartë në dashuri dhe të sqaroni cdo keqkuptim. Të rinjtë duhet të kenë kujdes nga përvojat e tyre të para sentimentale. Në punë mund të keni përplasje me një personalitet të rëndësishëm.

Binjakët: Fatkeqësisht sot ka keqkuptime dhe probleme që ju mbajnë larg atyre që doni. Në punë situata është paksa tensionuese, por nuk është shqetësuese. Javën e ardhshme do të keni oferta të shkëlqyera.

Gaforrja: Në fund të muajit pritet që të arrini një zgjidhje në dashuri dhe kjo ju bën tepër hiperaktivë. Ndërkohë do të keni bashkëpunime të reja që do të jenë të dobishme për të ardhmen.

Luani: Historitë që lindin në këto ditë janë të rëndësishme, por nëse jeni aktualisht në një lidhje, duhet të planifikoni diçka së bashku për muajt e ardhshëm. Në punë është koha për të ndërmarrë veprime dhe për të krijuar vend për ide të reja

Virgjëresha:  Bëni kujdes në dashuri, Venusi dhe Jupiteri janë të kundërta. Në punë do jetë e nevojshme të përfitoni sa më shumë nga një situatë e keqe.

Peshorja:  Ju mund të kuptoni se nuk ia vlen të zemëroheni me disa njerëz. Si në dashuri ashtu edhe në punë sot ka një marrëdhënie shtyrje-tërheqje.Akrepi: Dita do të jetë shumë e bukur në dashuri, por duhet ta shfrytëzoni sa më shumë. Në punë ka udhëtime, por duhet të flisni shumë.

Akrepi: Dita do të jetë shumë e bukur në dashuri, por duhet ta shfrytëzoni sa më shumë. Në punë ka udhëtime, por duhet të flisni shumë.

Shigjetari:  Më e rëndësishmja është që të jeni mirë: të thoni lamtumirë nuk do të jetë aq e vështirë. Kujdes, në punë, sidomos nga njerëzit e acaruar që mund të shpërthejnë tek ju.

Bricjapi: Nëse keni dalë nga një marrëdhënie negative, dëshironi të dashuroni sërish. Në punë është momenti i duhur për të nisur projekte të reja.

Ujori: Kujdes nga takimet e reja, veçanërisht nëse tashmë po jetoni një histori dashurie. Sot mund të ketë disa probleme. Sot priten sakrifica në punë, por do ia vlejë.

Peshqit:  Hëna është në anën e kundërt në dashuri: nëse jeni vetëm ose keni dalë së fundmi nga një lidhje nuk dëshironi të bini në dashuri. Mund të ketë disa vonesa në punë por nuk duken shqetësuese.