Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shijojnë vetëm momentin! Këto janë shenjat që nuk kanë premisa të dashurohen

Postuar: 17/09/2019 - 09:08

Jo të gjithë miqtë me përfitime janë aq me fat sa të bien në dashuri, kështu që shijoni momentin.

Meqë jemi këtu, flasim pak për shenjat që kanë kimi të paparë me njëri tjetrin në shtrat, por nuk përfundojnë kurrsesi të dashuruar.

Binjakët – Dashi

Ata do ta dallojnë me lehtësi njëri tjetrin në një festë dhe do flirtojnë gjithë natën. Të dy janë pasionantë, të çmendur dhe të dhënë pas qejfit spontan. Të dy duan të jenë qendra e vëmendjes, prandaj nata do të jetë aq e zjarrtë sa s’e përfytyroni dot.

Gjithsesi marrëdhënia e tyre s’do të shkojë shumë larg pasi si Dashi ashtu dhe Binjakët do ta kalojnë pjesën më të madhe të kohës duke u zënë se kush do të dominojë i pari.

Ujori – Shigjetari

Seksi mes të dyve është fantastik. Të dhënë pas aventurës, Shigjetari do dikë që t’i mbajë të interesuar dhe kush më mirë se Ujori e bën këtë? Lidhje serioze? Jo dhe jo!

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2019 - 11:42

Sipas një gazete belge, kryetari i bashkisë së Charleroi në Belgjikë, Paul Magnette, ka urdhëruar policinë bashkiake që të mos ekzekutonin një urdhër dëbimi për një familje shqiptare.

Postuar: 23/10/2019 - 10:48

Një asteroid pritet të kalojë pranë tokës dhe mund të shihet me ndihmën e një teleskopi të vogël

Postuar: 21/10/2019 - 15:50

Një në çdo dy shtëpi banohet nga vetëm një person në Berlin, kryeqytetin e Gjermanisë.Shumë shoqa

Postuar: 21/10/2019 - 11:42

Njihuni me parashikimin e astrologut të famshëm italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjen