BREAKING NEWS

Shpërthen vatra në Mat, vazhdon të rritet numri i të infektuarve me Covid-19

Shpërthen vatra në Mat, vazhdon të rritet numri i të
x

Lifestyle

Shijojnë vetëm momentin! Këto janë shenjat që nuk kanë premisa të dashurohen

Shijojnë vetëm momentin! Këto janë shenjat që nuk

Jo të gjithë miqtë me përfitime janë aq me fat sa të bien në dashuri, kështu që shijoni momentin.

Meqë jemi këtu, flasim pak për shenjat që kanë kimi të paparë me njëri tjetrin në shtrat, por nuk përfundojnë kurrsesi të dashuruar.

Binjakët – Dashi

Ata do ta dallojnë me lehtësi njëri tjetrin në një festë dhe do flirtojnë gjithë natën. Të dy janë pasionantë, të çmendur dhe të dhënë pas qejfit spontan. Të dy duan të jenë qendra e vëmendjes, prandaj nata do të jetë aq e zjarrtë sa s’e përfytyroni dot.

Gjithsesi marrëdhënia e tyre s’do të shkojë shumë larg pasi si Dashi ashtu dhe Binjakët do ta kalojnë pjesën më të madhe të kohës duke u zënë se kush do të dominojë i pari.

Ujori – Shigjetari

Seksi mes të dyve është fantastik. Të dhënë pas aventurës, Shigjetari do dikë që t’i mbajë të interesuar dhe kush më mirë se Ujori e bën këtë? Lidhje serioze? Jo dhe jo!