Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shkoi te mjeku të vizitohej, 25 vjeçarja shokohet nga lajmi që merr, pas pak orësh i ndodh e papritura

Postuar: 20/10/2019 - 23:17

Një 25-vjeçare nga Melburn, e quajtur Caity Mason është përballur me një ngjarje aspak e zakontë.

Pas disa ditëve të gjata ku ajo kishte një dhimbje therëse në stomakun e saj, vajza vendosi të vizitohej tek një mjek.

Barku i saj ishte enjtur, dhe mesi i dhimbte, gjithashtu therjet në stomak nuk kishin të ndalur, vajza duke parë këto simptoma në trupin e saj, mendoi se ishin dhimbjet e zakonta para menstruacioneve, por rezultoi të ishte diçka komplet tjetër, dhe e papritur për të.

Mjeku pasi e analizoi, i tha asaj se ajo ishte në muajin e 9 të shtatzënisë, dhe madje ishte hapur së paku 10 centimetra.

Vajza nuk po i besonte veshëve dhe e pyeti mjekun e saj disa herë nëse ishte i sigurt që po fliste me të.

23 orë pas takimit të saj te mjeku, ajo lindi dhe djalin e saj. 25-vjeçarja ishte e shokuar gjatë gjithë ngjarjes, dhe nuk u besonte syve.

Dje nuk e kishte idenë që ishte shtatzënë, ndërsa sot ajo ka sjellë në jetë një djalë! Ajo u shpreh se nuk e kishte vënë rë aspak që mund të ishte shtatzanë.‘Trupi im nuk ndryshoi, barku vetëm sa mu enjt pak, por unë nuk kam qënë kurrë në dijeni se isha shtatzënë .’ – u shpreh 25-vjeçarja./Burimi:Daily Mail

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2019 - 22:59

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Florida të SHBA-së, ku një grua është vënë në pranga pasi kafshoi penisin e të dashurit të saj nga "zhgënjimi".

Postuar: 15/11/2019 - 22:23

Astrologia e njohur Meri Shehu ka qenë e ftuar në T7 në Kosovë, ku edhe foli për shenjat e horosk

Postuar: 15/11/2019 - 22:14

Dy shokë kishin dalë për gjueti në Karolinën e Jugut, por një incident e prishi ditën e tyre.

Postuar: 15/11/2019 - 14:37

Mandy Pollard, nga Peterborough në Cambridgeshire, së pari vuri re një shenjë në majë të hundës s

Postuar: 15/11/2019 - 12:44

Përveç lajkave, fjalëve të shumta dhe çapkënllëqeve vajzat të zgjatkan edhe jetën.