BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e atentatorëve të biznesmenit Dhima. Përdornin uniforma dhe ID të RENEAS dhe lëviznin lirisht në vend

Zbardhen të tjera detaje të forta/ Publikohen fotot dhe emrat e
x

Lifestyle

Shkurt, qartë, pastër! Ja si ta dalloni kur ju tradhton

Shkurt, qartë, pastër! Ja si ta dalloni kur ju tradhton

“Bëjini sytë katër”: kjo është këshilla e duhur për dikë që dyshon se partneri po e tradhëton. Statistikat tregojnë që 32% e femrave dhe 42% e meshkujve kanë tradhtuar të paktën njëherë në jetën e tyre. 3 shenjat që tregojnë që në marrëdhënien tuaj ka hyrë një person i tretë janë këto

1. Reagimet e tij fizike nuk janë më të njëjtat.

Partneri juaj nuk reagon njësoj si më parë ndaj përkedheljëve apo prekjeve tuaja. Marrëdhënia ndihet më e frohtë dhe për këtë arsyeja mund të jetë një tradhëti e mundshme.

2. Pamja e tij ka ndryshuar.

Ju kujtohet sa i kuruar ishtë në takimet tuaj të para? Sigurisht që herë pas here mund të ndryshojë modeli i flokëve ose stili por tani ai po i kushton shumë rëndësi detajeve apo të qenit në formë

3.Ndjeni se po ju fsheh diçka në telefonin e tij.

Më parë ju kishit të gjithë lirinë për të përdorur telefonin e tij. Duket se gjërat janë “shtrënguar” pak qëkur ai e merr telefonin kudo që shkon dhe e ruan atë gjatë gjithë kohës.