BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura anëtare të Kryesisë së PD-së

Përfundon numërimi i votave, kush janë 6 gratë e zgjedhura
x
BREAKING NEWS

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e Kryesisë së PD-së, cili është kandidati më i votuar (Emri)

Përfundon numërimi i votave për anëtarët e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si humbën jetën nëna me dy vajzat

Tragjedia në Fushë Arrëz/ Zbardhen detaje të reja, si
x
BREAKING NEWS

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat (Emrat)

Ngjarja e rëndë/ Bien në kontakt me energjinë elektrike,
x
BREAKING NEWS

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë elektrike, vdes nëna me dy vajzat

Tragjedi në Fushë Arrëz/ Bie në kontakt me energjinë
x
BREAKING NEWS

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh ngushëllimet: Kontributi i tij për PD, zhvillimin e Shqipërisë dhe marrëdhëniet SHBA-Shqipëri do të mbahen mend

Ndarja nga jeta e ish-Presidentit Nishani, Ambasada amerikane shpreh
x
BREAKING NEWS

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja momenti kur KFOR-i dhe ekipi RENEA-s shpëtojnë oficerin (Video)

Publikohen pamjet/ U bllokua për 12 orë në humnerë, ja
x

Lifestyle

Shmangni debatet/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Shmangni debatet/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që

Dashi

Në dashuri është e rëndësishme të përpiqeni të ndryshoni këndvështrimin tuaj për t’u ndjerë më i kënaqur. Në punë do të ketë lajme shumë pozitive.

Demi:

Duhet të përpiqemi të gjejmë mënyrën e duhur për të qenë të lumtur në dashuri. Në punë, marrja e vendimeve të nxituara nuk do ju sjellë aq shumë dobi.

Binjakët:

Debati mund të jetë në rendin e ditës, ndaj bëni kujdes në çështjet e dashurisë. Mos e shtyni marrjen e vendimeve në punë, koha është tani.

Gaforrja:

Edhe nëse kjo periudhë nuk është më e mira, nuk është as më e keqja. Në punë duhet të merren parasysh të gjitha ofertat.

Luani:

Në dashuri mund të ketë lajme të mëdha pozitive. Në punë duhet të jeni të kujdesshëm dhe të përpiktë.

Virgjëresha:

Dashuria për njerëzit e tjerë do të jetë thelbësore. Në punë duhet të angazhoheni sa më shpejt me diçka që ju përket.

Peshorja:

Në dashuri, jeni duke i kushtuar shumë vëmendje diçkaje që nuk ia vlen. Në punë duhet të përpiqeni ta bëni që të ecë përpara.

Akrepi:

Në dashuri jeni duke u marrë me shumë gjëra njëherësh duke bërë të pamundur përqendrimin tek një prej tyre. Do të ketë ditë më të mira në punë.

Shigjetari:

Dashuria për dikë me të cilin/ën jeni në një lidhje prej kohësh, duket se po pëson një të çarë, por asgjë për t’u alarmuar. Në punë, po vjen më në fund liria e shumëdëshiruar.

Bricjapi:

Për ata që kanë synime në fushën e dashurisë kjo është koha e duhur. Në punë do të përjetoni shumë kënaqësi.

Ujori:

Në dashuri gjërat mund të përmirësohen. Në punë ka disa vështirësi.

Peshqit:

Për dashurinë, ka gjëra për të cilat ia vlen të luftoni. Në punë, kjo periudhë mund të rezervojë diçka për ju.