BREAKING NEWS

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e prokurori”, gazetari Artan Hoxha tregon prapaskenat dhe çfarë u fsheh: Bosët e krimit janë sinjalizuar që mos të jenë në banesat e tyre

Operacioni i SPAK u dekonspirua? “Informatorë në polici e
x
BREAKING NEWS

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga miku i tij i ngushtë dhe borxhi me shuma marramendëse i pashlyer: Gjithçka ndodhi për një vajzë. Zbardhen detajet e rënda për vrasjen e bujshme

Blenë karburante bashkë, Dumani rrëfen si u vra Ervis Deda nga
x
BREAKING NEWS

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me rrëfimin e tij për avokatin e njohur të vendit tonë, tregon planin e frikshëm që i kishte përgatitur partneres: Na dha 120 mijë euro t’i vrisnim ish gruan

“E kishte tradhtuar me shokun e ngushtë”, Dumani trondit me
x
BREAKING NEWS

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe tregon çfarë pritet

A do bashkëpunosh me Sali Berishën? Ilir Meta thyen heshtjen dhe
x
BREAKING NEWS

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja çfarë i thotë për Nuredin Dumanin

Gazetari i njohur kontaktohet LIVE në emision nga Florenc Çapja, ja
x
BREAKING NEWS

“Ata që s’janë kapur janë emrat më sinjikativët”, Artan Hoxha zbulon detaje nga operacioni i SPAK: Bosët e krimit me buxhet të madh, kanë informator brenda sistemit në polici dhe...

“Ata që s’janë kapur janë emrat më
x
BREAKING NEWS

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj se do kemi më mundësi të shikojmë Talo Çelën

E kanë vrarë?! Artan Hoxha plas “BOMBËN”: Nuk besoj
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin Dumani ditën që u plagos: Nuk kemi pse ta mbajmë më të fshehtë

Artan Hoxha tregon emrin e personit që do të ekzekutohej nga Nuredin
x

Lifestyle

Shmangni provokimet/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet sot për shenjën tuaj

Shmangni provokimet/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që

Dashi: Duhet të jeni shumë të kujdesshëm në dashuri, është më mirë të lini mënjanë tensionet. Nëse keni dyshime mes dy historive, do të jetë e vështirë ta zgjidhni atë para fundit të shkurtit. Në punë mund të ketë dritë suksesi me ardhjen e pranverës, por duhet të keni durim.

Demi: Ky është një moment perfekt për dashurinë ose për të takuar dikë që ju pëlqen shumë. Në punë, është periudhë reflektimi dhe ndryshimi pasi mund t’ju duhet të bëni një zgjedhje ose të gjeni një zgjidhje.

Binjakët: Edhe pak javë, Afërdita do t’i japë mundësi ??një dashurie të re. Situata në punë varet nga detyra që keni, por këtë të premte do të ishte më mirë të bënit një pushim.

Gaforrja: Në dashuri ka ende një situatë disi të tensionuar dhe fundi i muajit sjell mendime tepër konfuze. Lajmet të mira do të vijnë rreth punës, mbani nën kontroll shpenzimet tuaja.

Luani: Sot është një tjetër ditë interesante për dashurinë, në fund të fundit do të jetë e gjithë fundjava. Një problem financiar që po krijon probleme në çift do të duhet të zgjidhet deri në fund të muajit. Periudha e favorshme është edhe për studentët e për këdo që dëshiron të fillojë një kurs të ri.

Virgjëresha:  Në dashuri kjo është një ditë që kërkon durim, por në fund të fundit merr gjithçka. Për të shmangur nervozizmin në punë, më mirë shtyjini për nesër aktivitetet e komplikuara ose tepër kërkuese.

Peshorja:  Kushdo që ka një marrëdhënie dashurie që kohët e fundit është e tensionuara, duhet të jetë i kujdesshëm që të mos i përkeqësojë gjërat. Në punë është mirë të vlerësoni mirë propozimet e ndryshme për të mos rënë në ndonjë kurth.

Akrepi:  Në dashuri, bëni kujdes nga një Shigjetar: mund të ketë mosmarrëveshje të vogla. Kujdes edhe nga ish-et nëse po jetoni një histori të re. Në punë është e rëndësishme të mos mendoni për të kaluarën, por të shikoni të ardhmen.

Shigjetari: Sot është një ditë shumë e këndshme për të zhvilluar takime. Situata është e mirë edhe për punë, të paktën për ata që punojnë vetë. Idetë e reja do të zhvillohen në javët në vijim.

Bricjapi: Pritet një ditë interesante në dashuri, ashtu si edhe fundi i muajit.  Një propozim i mirë po vjen edhe në punë. Situata do të jetë më e mirë për ata që kanë një CV të mirë. Parashikohen provime dhe teste të rëndësishme.

Ujori: Në dashuri ka një situatë intriguese. Në punë priten suksese dhe disa fitime të tjera, të paktën për ata që kanë guximin të provojnë.

Peshqit: Shmangni provokimet në dashuri. Nëse dikush nuk është i qartë, mund të konsideroni ta testoni atë. Edhe në punë tregohuni të kujdesshëm për të shmangur komplikimet.