Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Shokon çifti i ri, gruaja bën seks me qenin, bashkëshorti e filmon

Postuar: 20/09/2018 - 19:16

Një çift të rinjsh kanë shokuar opinionin publik në Shtetet e Bashkuara të Amerikës me veprimet e tyre ndaj një qeni.Një çift të rinjsh të martuar, janë arrestuar me akuzën e abuzimit seksual ndaj një kafshe, ku gruaja bën seks me qenin, ndërsa bashkëshorti i saj filmon gjithçka. 19-vjeçarja Rachael Harris, së bashku me të shoqin e saj, 24-vjeçarin Corey Harris, kanë rënë në pranga pasi janë zbuluar se brenda foto-kamerës së tyre ndodhej një video që tregonte gruan duke bërë seks me një qen.

Videot janë filmuar në shtëpinë e çiftit në Curwensville, ku imazhet tronditëse shfaqin vajzën e cila tenton të bëjë seks oral me kafshën dhe pastaj ta masturbojë atë. Çifti Harris do të përballet me akuzën e akteve të turpshme dhe vulgare ndaj kafshëve, ku rrezikojnë deri në dy vjet burg.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 23/10/2018 - 22:01

Seksi i mëngjesit mund të jetë çelësi për të përmirësuar jetën tuaj të dashurisë dhe kjo është arsyeja pse.

Postuar: 23/10/2018 - 21:26

Anija më e vjetër në botë është zbuluar së fundmi e zhytyr në thellësitë e Detit të Zi.

Postuar: 23/10/2018 - 19:00

E keni menduar ndonjëherë se si do të ishte jeta juaj pasi të fitonit lotarinë?

Postuar: 23/10/2018 - 17:47

Të flini menjëherë:

Anija greke 2,400 vjeçare gjendet e paprekur në fund të Detit të Zi

Postuar: 23/10/2018 - 17:39

Një anije tregtare greke që daton rreth 2,400 vjet më parë është gjetur së fundmi në fud të Det

Postuar: 23/10/2018 - 17:23

Njerëzit thonë se dashuria është e verbër, por hulumtimet thonë se diferenca në moshë mund ta ven