BREAKING NEWS

Spiropali ironizon keq Ilir Metën për tubimin e 2 Marsit: Një protestë të tillë mund ta bënin këto dy personazhe, por jo presidenti

Spiropali ironizon keq Ilir Metën për tubimin e 2 Marsit: Një
x

Lifestyle

Shqiponja, simboli i flamurit tonë, me famë botërore, interpretohet dhe në duart e afrikanëve, shoqëruar me "grimca" lumturie në fytyrë