BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Lifestyle

Është tepër e thjeshtë/ Arsyeja përse duhet të vendosni gotë në dorezën e derës (FOTO)

Është tepër e thjeshtë/ Arsyeja përse duhet të

Jo të paktë janë ata persona që nuk ndjehen rehat kur flenë në hotel, pasi kanë ankthin se diçka e papritur  mund t’iu ndodhë në këtë ambient të panjohur.

Mirëpo për të gjithë ju ekziston një masë sigurime që mund ta sajoni shumë lehtë.

Mashtrimi është aq i thjeshtë sa është i shkëlqyeshëm dhe sigurisht do të të ndihmojë shumë!

Pra, si funksionon kjo?

Epo, para së gjithash duhet të merrni një gotë. Duhet të jetë mjaft e madhe për t’u futur në dorezën e dera pa rënë.

Pastaj, kap një gotë të dytë … dhe vendoseni mbi të parën.

Dhe kjo është e gjitha!

Sepse tani, nëse dikush përpiqet të vjedhë dhomën tuaj, gotat do të bien … dhe zhurma që do të shkaktojë do t’ju zgjojë!

Nuk duhet të jetë më e vështirë se kjo për të krijuar grackën tuaj të hajdutëve – në formën e një sistemi alarmi shtëpi!

Është tepër e thjeshtë/ Arsyeja përse duhet të

Është tepër e thjeshtë/ Arsyeja përse duhet të