Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Si ta kapni “mat” një femër tradhtare? Mjafton vetëm ky veprim i saji në shtrat

Postuar: 14/09/2018 - 22:51

Kur një person është i dashuruar, mbi të gjitha gratë janë në përgjithësi më sentimentale dhe ekspresive. Por në fakt, edhe kur një grua nuk ndien dashuri, ka shenja që tregojnë se ndjenjat e saj po fillojnë të ndryshojnë.

Këto janë gjërat kryesore që një grua ndjen kur fillon të ndalojë së dashuruari burrin e saj:

Kur i duhet të largohet prej teje për disa ditë, nuk ndjen keqardhjen më të vogël, nuk provon asgjë.

Kur je i dashuruar nuk rri dot gjatë larg personit që do. Ju doni të qëndroni sa më gjatë me këtë person. 

Bisedat, shëtitjet, darkat së bashku nuk janë më si më parë dhe me siguri nuk duhet të harrojmë se ajo që ndodh në tryezë flet shumë për marrëdhënien e çiftit. Edhe fakti i ndarjes së enëve me ty nuk e tërheq më shumë dhe nuk i jep më të njëjtën rëndësi.

Nuk gatuan më gjërat e tua të preferuara. Dhe bisedat tuaja janë thjesht të mërzitshme.

Kur zgjoheni, nuk ndjen të njëjtin emocion kur të sheh pranë saj. Mezi të jep një puthje. Kur është e dashuruar, ajo të puth, thotë mirëmëngjes dhe të admiron për disa minuta.

 Ajo nuk do t’ja dijë më ku je! Edhe nëse zhdukesh për orë të tëra, ajo nuk do t’ja dijë se ku dhe me kë jeni, në fakt gjatë kohës kur nuk jeni së bashku asaj i zhdukesh nga mendja. E kur shkoni në shtëpi, ajo preferon të qëndrojë e qetë dhe në vetmi.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/09/2018 - 21:47

Ka shumë interpretime, por sipas çdo detaji të ëndrrës mund të zbuloni se çfarë doni të zbuloni.A keni ëndërruar ndonjëherë sikur dhëmbët tuaj po bien?

Postuar: 21/09/2018 - 20:41

Një 80-vjeçare ka vendosur t’i bëjë një dhuratë jo shumë të zakonshme vetes për ditëlindje.

Postuar: 21/09/2018 - 20:02

Një situatë e pa zakontë i ka ndodhur një stjuardese e cila mori propozimin për martesë nga i das

Postuar: 21/09/2018 - 19:42

Keni dëgjuar raste të ndryshme kur partnerët në një lidhje, kanë një diferencë të madhe në moshë.

Postuar: 21/09/2018 - 19:23

  Na ndodh të gjithëve. Jeni të dy më shumë se gati për një natë të zjarrtë.

Postuar: 21/09/2018 - 18:53

Nëse do të vizitoni Romën, sigurisht që nuk mund të largoheni nga kryeqyteti italian, pa parë Col

Postuar: 21/09/2018 - 17:57

Ne të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është të flemë mirë.