Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Si të kesh seks më të mirë duke bërë një ndryshim të thjeshtë

Postuar: 23/10/2018 - 22:01

Seksi i mëngjesit mund të jetë çelësi për të përmirësuar jetën tuaj të dashurisë dhe kjo është arsyeja pse.

Seksi është e mirë për ju mentalisht dhe fizikisht, por duke bërë atë në mëngjes ka disa përfitime që ndoshta nuk dinit.

Por bërja e seksit në mëngjes mund të ndihmojë në rritjen e ngritjes tuaj natyrisht.

Djemtë kanë gjasa të kryejnë më mirë në orët e hershme, ndërsa nivelet e testosteronit të meshkujve janë më të larta në mëngjes.

Dhe nëse preferoni seksin në mëngjes, sigurisht që nuk jeni vetëm. Një sondazh i 2,300 të rriturve gjeti se meshkujt priren të favorizojnë seksin në mes të 6-9 të mëngjesit.

Këtu janë tre arsye të tjera pse seksi në mëngjes është më i miri:

1. Njerëzit që kanë marrëdhënie seksuale në mëngjes janë më produktive

2. Seksi i mëngjesit ndihmon në largimin e stresit

3. Kjo ju bën më inteligjente.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 6

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/11/2018 - 09:15

 Në botë ekzistojnë shumë ligje të çuditshme, të cilat zbatohen për shkak të detyrimit ndaj shtetit. Këto ligje përfshijnë edhe shoferët, të cilët në situata të ndryshme marrin dënime të ndryshme.

Postuar: 16/11/2018 - 23:42

Adoleshentët janë duke i vënë vetes zjarrin në përpjekje të dëshpëruara për të gjetur famë në int

Postuar: 16/11/2018 - 22:57

Vendi mesdhetar që pritet t’i zërë vendin Japonisë për jetëgjatësinë më të lartë në botë

Postuar: 16/11/2018 - 22:39

Edhe çiftet më të apasionuar shpejtë ose vonë ndeshen me problemin e rutinës seksuale në dhomën e

Postuar: 16/11/2018 - 22:33

Këto imazhe mahnitëse janë marrë në momentin kur një vullkan shpërthen në një top të zjarrtë në

Postuar: 16/11/2018 - 21:40

Një baba zemërthyer ka treguar se si u zgjua për ta gjetur “princeshën  tij të bukur&r