BREAKING NEWS

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra të njohur, ja pse drejtësia mund të hapë hetimet për aferën e tyre qindra milionëshe që po iu zhduk shqiptarëve 10 mln dollarë në vit

Shtohen ethet për Ilir Metën, Sali Berishën dhe 3 ish-ministra
x
BREAKING NEWS

Fillojnë ditët e “tmerrit” për Shkëlzenin për aferën e Gërdecit, më 7 dhjetor del para SPAK sekretarja e Aldo Bumçit që mund ta çojë pas hekurave, djali i Berishës në GJKKO më 14 dhjetor

Fillojnë ditët e “tmerrit”  për Shkëlzenin
x
BREAKING NEWS

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali Berishës, inxhinierja nxjerr për herë të parë në SPAK faktin që vërteton lidhjet e fshehta të djalit të tij si pronar në hije i biznesit të vdekjes në Gërdec

Fundoset Shkëlzeni dhe ministri i Drejtësisë së Sali
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali Berishën, prokurorët gati kërkesën për t’i kërkuar Kuvendit autorizimin që çon në pranga ish-kryeministrin

Spartak Braho: Në tryezën e SPAK, fletë-arresti për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e vendosi të gjithë shtetin në shërbim të bizneseve të tij, nga përfitimi i kontratave Bunkart 1, Bunkart 2, deri tek falja me firmën e kryeministrit për 20 vite prona publike me 1 euro qira, zba...

Ja të gjitha dhuratat e Edi Ramës për Carlo Bollinon, si e
x
BREAKING NEWS

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve, më pas doli urdhëri për.."/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e sekretarit të Përgjithshëm të Ministrisë së Mbrojtjes

"S'kishte bazë ligjore për demontim të fishekëve,
x
BREAKING NEWS

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet dëshmia e ish-ushtarakut

“Urdhrin e kërkon shefi”/ Tragjedia e Gërdecit, zbardhet
x
BREAKING NEWS

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit vëllezërit Haklaj pas konfliktit me Berishën, kush janë 15 zyrtarët që rrezikojnë burgun, ja provat që po heton SPAK

Dosja “Tropoja”, si u ekzekutuan njëri pas tjetrit
x

Lifestyle

Siguroni mir takimet me ta, këto 3 shenja horoskopi i anulojnë planet në minutën e fundit

Siguroni mir takimet me ta, këto 3 shenja horoskopi i anulojnë planet

Ka disa njerëz që planet e tyre i shkruajnë edhe në gur ose në një kalendar muri vetëm e vetëm që të mos i harrojnë. Ka të tjerë që i anulojnë në minutën e fundit dhe nuk ka rëndësi nëse kanë planifikuar të pinë një kafe apo të shkojnë në një koncert me një mik/e etj.

Sigurisht, nuk është normale të anulosh gjërat në minutë të fundit, por disa njerëz e kanë të shkruar në yje këtë sjellje sepse ata të tillë janë. Ja tri shenjat e horoskopit që janë të prirur të anulojnë gjithçka në minutën e fundit:

Si një shenjë Toke e udhëhequr nga Afërdita, Demi është i “prerë” për shtëpinë. Nëse nuk është në humor ose nëse ndihet keq, kjo shenjë nuk e ka problem të anulojë gjithçka në minutën e fundit në këmbim të qëndrimit rehat në shtëpi.

Binjakët bëjnë shumë plane, por ose do t’i anulojnë në sekondën e fundit ose thjesht flasin për to gjatë gjithë kohës. Si një shenjë Ajri, atyre u pëlqen ideja për të marrë pjesë në evente, por mos u çudisni që në minutë të fundit të ndryshojnë mendje ose të harrojnë.

Kjo shenjë Uji dëshiron t’i bëjë të gjithë të lumtur, kështu që ata janë gjithmonë gati për një takim në kafe apo festë, edhe kur e dinë se me shumë gjasë nuk do të jenë të pranishëm. Ata e kanë të vështirë të thonë “jo”, kështu që bien dakord si fillim dhe më pas shpresojnë që pas anulimit, të dalin nga kjo situatë me disa shpjegime të vogla.